od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Listopad v roce 2015
 • Zobrazuji 6 zaznamu.
 • 1.11.2015 11:37CHS Hedgehog Dream
  Kájo, ježčí organismus se dehtem a splodinami z cigaret zanáší stejně, jako ten Váš, jen o dost rychleji. Takže u Vašeho mazlíka moc nečekejte, že se dožije vysokého věku a že po ten čas bude zcela zdráv.
  2.11.2015 21:28Gábi
  ano ano .. souhlasím
  9.11.2015 00:21Rony
  Dobrý večer,
  prosím o radu, ježek nám přestal jíst a nejspíš ani dneska nepil, co mu může být? Na veterinu půjde k paní doktorce, která má trochu zkušenosti s venkovními ježky. Děkuju
  26.11.2015 17:40Animals
  Čo mu dávate jesť? Záleží aj od stravi. Tiež máme ježka. Nepohŕdne nad koliečkom šunky ani nad červíkom. My ho kŕmime psou konzervou- máme psa takže je kvalitná . Treba sa pozrieť či neobsahuje nevhodné látky a potraviny preježkou. Keď ich bolí brucho nemajú chuť piť . Ale radšej choď na veterinu- veterinárka to vie lepšie ako ja.
  29.11.2015 09:29Beranek
  Animals - Ježci jsou především hmyzožravci a proto by jejich základ stravy měl tvořit prioritně hmyz - moučné červy, zoobhasy, cvrčci, muší larvy, atd... Pak až jako chuťovku kapsičky, granule, nebo konzervy a sladké exotické ovoce. Jestli krmíte svého ježka pouze konzervou, bohužel u vás nedostává plnohodnotnou a vhodnou stravu, kterou každý ježek potřebuje. Doporučuji koupit alespoň litr moučňáků.... PS: šunku bych ježkovi raději nedávala...
  - - - - -
  Raději jste si měla prvně něco nastudovat o zvířeti, které si chcete koupit. Na to, že jsou ježci hmyzožravci upozorňuje zájemce snad každý chovatel.... :o)
  30.11.2015 07:55BURÁKOVÁ
  Kde se dá sehnat litr červů,já červy kupuju už leta v malé vaničce,ve zverimexu.