od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Květen v roce 2016
 • Zobrazuji 4 zaznamu.
 • 16.5.2016 21:04Jahoda
  Dobrý den. Tímto bych chtěla varovat před prodejci z Brna - pan a paní Chládkovi. Koupili jsme od nich krásnou ježčí holčičku, bohužel jí byl dnes diagnostikován svrab. Nehledě na to, že ježeček měl podváhu. Naštěstí přibírá. Majitelé dle svých slov takto prodali přes 50 ježků a ne za levno! Prosím dávejte si pozor, od koho ježečka kupujete. A nám držte palce, ať se nám Bodlinka brzo uzdraví. Hezký večer.
  18.5.2016 15:57Jahoda
  Dobrý den. Po domluvě s paní Chládkovou beru zpět svůj ukvapený komentář. Paní Chládková ochotně přistoupila na spoluúčast při léčbě Bodlinky. Tímto bych chtěla poprosit správce těchto stránek o brzké smazání celého komentáře. Děkuji, hezký den.
  19.5.2016 05:58Aknela
  Jahoda: Dobrý den, jen kvůli tomu, že se prodávající bude podílet na léčbě, berete zpět svůj komentář?
  Prodala ježečka se svrabem, a žádný podíl na léčbě ten fakt nezmění.
  20.5.2016 08:57CHS Hedgehog Dream
  Dobrý den, pokud se k Vám ježek dostal již se svrabem, paní "chovatelka" by měla především přeléčit celý svůj chov a kontaktovat majitele všech svých mláďat, i těch dříve prodaných (protože nemůže tušit, jak dlouho již svrab zvířata mají). Což o to, stát se to může každému, že se nakazí, ježci jsou na podobné breberky extrémně chytlaví, ale nemělo by to dojít tak daleko, že je prodáno nemocné mládě.