od přezdívky:     pouze důležité
s obrázkem
s www odkazem
 obsahuje slova:
za poslední  týden měsíc půl rok rok všechny
Hledání v archivu diskuze 
Zpět na seznam měsíců 
 
 • Obsah diskuze pro měsíc Leden v roce 2017
 • Zobrazuji 5 zaznamu.
 • 8.1.2017 19:41SEO
  krychle - protože to jsou nepříjemné stránky hustě popsané atd... když ti to vadí tak NEODEPISUJ!!!!!
  9.1.2017 09:34Krychle
  SEO:od toho je tady diskuze,aby se jiným odepisovalo víš?
  12.1.2017 17:45Krychle
  Prosimtě nelino vím že si to ty tak sizas nehraj nahrečku
  25.1.2017 17:44Terka
  https://zvirata.bazos.cz/inzerat/69978213/Jezek-belobrichy-slechteny-ke-kryti.php nevite jestli je pravda ze ten jezek stoji 1kč dik za odpoved <3
  31.1.2017 11:21Beranek
  Terko, pravděpodobně opravdu chtějí za krytí vaší samice jen 1 Kč :) Samotného ježka za 1 kč neprodávají :DD
  - - - - -
  Z tvého příspěvku jsem pochopila, že sháníš ježečka, ale pokud možno co nejlevnějšího, nebo dokonce zadarmo. Tak to tě asi zklamu, ježečci bělobřiší se cenově pohybují od 800 kč. Zadarmo se běžně nedávají vůbec. A rozhodně není dobré šetřit již na pořizovací ceně. Ostatně, budeš pak mít na samotné výdaje, které se s chovem ježků propojují? Tedy veterinární ošetření, krmný hmyz, nějaké bašty, hobliny, vybavení.... atd.? Já dám za moje dvě ježčí slečinky měsíčně jen za hmyz 200 kč.
  Když jsem si kupovala ježečky já, tak jedině od chovatele a za dvě mladé samice jsem dala přes 5 tisíc. Jsem za to ale ráda, jedna se dožila 4 let a druhá už má 5 let a dva měsíce. Nikdy nebyli nemocné a nikdy ani nemuseli k veterináři. V té době ale byli asi 3 chovatelé a moc na výběr nebylo. Teď je chovatelů daleko více a máš tedy i větší výběr :) Dej si pozor, pokud si zakoupíš ježečka "za babku", bude pravděpodobné, že bude z velkochovu a jeho zdravotní stav taky nebude ok. Budeš pak muset vrazit hromadu peněz jen do samotného léčení a veterináře. Pokud jsi ale nad tím již přemýšlela a jsi "při penězích", nebo máš několik tisícíců našetřených, určitě doporučuji ježečka z nějaké chs, tedy ježečka s PP (kteří se teď dají sehnat od 1200 kč).
  Ale popřemýšlej pořádně, zdali pro tebe bude ježeček jako domácí mazlíček vhodný. Víš, že je to noční tvor a proto si s ním budeš moci hrát až po 19 hodině? Kdyby jsi ho budila přes den, hazardovalo by to s týráním. Nebála by ses mu pak čistit ubikaci (špinavou podestýlku - hobliny), když by mu do ní vylezli červy? Neštitíš se jich? U nás se to stává dost často. Nebyl by pro tebe vhodnější třeba králíček, morčátko nebo andulka?
  Pročti si prosím celou tuto stránku o chovu ježečků a pak s rodiči zvaž, zdali by jste byli schopní ježečkovi vytvořit přijatelné podmínky k chovu a zdali by jste Vy, byli ochotní uhradit požadovanou pořizovací cenu a veškeré výdaje, které pak budou potřeba. Pokud ano, klidně se zde ještě ozvi a moc rádi ti tady ještě poradíme :) Tedy jestli sem ještě někdo z jiných uživatelů někdy zavítá... :D