Sněhu, uživatelka má další 4 alba« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Kůň 2010 - Lysá nad Labem

Hodnocení 3,4 / 5 (5 hlasů)
Letos v září jsem se asi po sedmi letech vydala do Lysé nad Labem. Byla jsem celá natěšená a celá výstava mne velmi zklamala...Úroveň výstavy klesla skoro až na samé dno...Komentáře hlasatelky byly příšerné, připadalo mi, že neví ani o čem mluví a koních neměla páru. Další rána byla - "výstavní" plocha, jezdecké potřeby se smrskly do jedné z menších hal a nabídka nebyla tak pestrá, jako jsem vždy pamatovala...A hřebem bylo samotné předvádění koní, celkový dojem předváděných koní byl hrozný - holkám šoupli hřebce a neměli je šanci zvládnout - z hlediska bezpečnosti bych do toho teda nešla, pokud by nebyl můj...Koně dělali "bordel", tak nevyniklo vůbec předvádění a učni z Kladrub neuměli koně ani postavit do zootechnického postoje. Toť jsou moje postřehy.

Jinak se mi asi nejvíce z koní líbil paint Blue Dancing Prince a jeho matka Lady of Blue Dreams, S´Man IN Black a cremello The Secret Gene, ti mne zaujali asi ze všeho nejvíce, na to jaká to byla bída...
stránka 1 ze 2
  další »Týna - norik

Týna a Taks - hlavní cena

Daisy a Baloudai - ČT a ST

Lusi a Gibs

Daisy a Baloudai

Taks

Toulouse

Toulouse

Galileo

Ginebra

Chantie

Artemis a Nezmar

Glandro

Legacy Kinská

Lady Jane Kinská

Golden Rebeka

Barbora Pebbles a Toyhorse Lovely Sunset

Guigar

Bára

Fíbí
202122232425262728293031323334353637383940
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »