Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
Ještě tu není žádný komentář! Buďte první! | | 
|  a po cca pěti minutách nás to přestává bavit.. |  takže končíme, zase příště.. |  jen ještě zopakujeme to, co umíme už dobře - couvání na tlak :) |  marod Gurgi - fotila anitka a fotila tu zdravou stranu hlavy, ale ono touto dobou už na něm stejně není ta boule tolik vidět |  Dolly alias Dillí |  rozdělené stádečko - Gurgi po dobu rekonvalescence musí bydlet v oddělené ohradě (Dillí se před kdejakou páskou nezastaví, takže je střídavě s Gurgim, střídavě s Pampeliškou a často úplně mimo :D) |  a pár foteček z volného pohybu.. | 
| 
| 
| 
| 
| 
| 
| 
| 
| 
|  krasavice.. |  a rozmazlovač Laco :) | 
| 
|  jooo, podrbej mě ještě za druhým uchééém |  a bonbón nemáš? |
|