Meda, uživatelka má dalších 44 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Noričky Margarita a Marta

Zatím nikdo nehodnotil.
Tak tohle jsem dvě noričky z jedné hájenky u obce Herálec na vysočině. Mám je hodně ráda, hlavně Margaritu, které se říká Rita, je to vnučka Marty je cca 5ti letá? Jo myslím, nevím přesně... Marta je babulka, je jí mylsím 20 let a už dlouhou dobu kulhá, takže cval moc často není, to spíš na sněhu, ale klus zvládne na jedničku. Je to kobyla učitelka, a když jsem jí pozorovala, tak jsem si všimla, že Ritu skvěle vychovává, až jsem se divila, co ti koně dokážou ;) Na Hájovně jsem byla dvakrát na prázdninách a pojedu tam ještě asi zase. Dále s ena hájovně vyskytují 4 kinští kavalíři (bohužel nevím jak se to píše ;)) Několik koček, slepice nejrůznějších druhů, kozičky, moje nejoblíbenější Šedivka, a je dost možný, že ještě něco, co si nepamatuju :)

Marta byla přivezena myslim že z Rakouska, ne moc v dobrém stavu, byla protivná... Neuměla dávat kopyta, s čímž má jako s jediným problémy dodnes... Zbytek věcí včetně práce v lese a všech možný aktivit se skvěle naučila :)Margarita (Rita) u ohrady...

Co to tam máš?! Ritušku odjakživa berou foťáky, ěnkdy je téměř nemožné jí vyfotit, protože se přihrne a okamžitě začne prozkoumávat.. Naopak Marta už se k lidem tak nehrne ;)

Hele to mam hřívu co?! Lepší než tu tvojí!

Hmm, nějak mě přestáváš bavit...

Baf... Zahrajem si na schovku né?

Martička nám taky věnovala chvilinku aspoń na jednu fotku, přeci jen je to starší koník a má ráda svůj klid :) Marta má klisnu (Taky nějak na M, ale zaboha si teď opravdu nemůžu vzpomenout na jméno) která ale nebyla zrovna vlídná, byla spíš problémov
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty