Ahojtě holky, u nás pár změn je :-) Rozárka je zpátky u Julči, vozí na procházky malou holčičku - což je vzhledem k jejímu kolenu a její povaze to pravá práce - pro ni... Terky 40 kg už nebylo pro její koleno únosné.
A máme WPB - Aranku. Trochu araba z každé strany :-) 142 KVH, bude jí 11 let. Koupili jsme ji koncem října a zatím si užívá prázdniny. Začneme jezdit asi až 1.4., páč do konce března jsem díky uzávěrkám s časem v háji... S Rozárkou už sice Terezka na vyjížďky do lesa jezdila bez problémů, ale s Arčou jí budu muset nejprve jistit na ruce, nebo brát na jídzárnu, velice ráda cválá :-).
http://www.facebook.com/album.php?aid=45180&id=100000075617778&l=eb6c83820d- - - - -No a já jsem se na podzim dohrabala s Jilli jakž takž k úrovni Z drezury :-) Letos bych chtěla, až se dáme po zimě dohromady (což nebude dřív jak v červnu - s mou frekvencí ježdění) na VT - Ztko a hlavně někam na drezurní trénink, aby na mě někdo koukl. Na L dost času - už nám nic neuteče, Jilli je 8 let :-D, její přirozená rovnováha není ideální, budeme potřebovat minimálně ještě rok na shromáždění do L... Ale už teď je na ní pěkné svezení :-)
- - - - -Troja: jste pěkná dvojice :-)