Druhy křečkůKupujeme křečkaUbytováníOchočení a pohyb

 O křečcíchKrmeníZdravíRozmnožování

Diskuze

Inzerce

Jména

Odkazy

Ostatní

E-mail

Hledá nový domov

♥ Marmeládka hledá milující domov ♥

♥ Marmeládka hledá milující domov ♥

tel : 732 173 724
Tato krásná holčička byla nalezena 7.8.2017 vyhozená u popelnic na Praze 10 v Hostivaři. V plastovém boxu s ní žilo dalších 13 křečků. Marmeládka měla celé tělíčko pokousané od větších a silnějších křečků a byla vysokobřezí. Den po příjmu porodila několik mláďat, z nichž bohužel ani jedno nepřežilo. Následovala kontrola na veterinární klinice a nutná operace - sešití pravého boku v celkové anestezii.

Na takového maličkého tvorečka si toho maličká Marmeládka prožila opravdu hodně, a proto už by si zasloužila trochu klidu. Pro Marmeládu, hledáme milující domov, kde jí přesvědčí, že už vše zlé má za sebou a nyní bude už jen to dobré. Domov, kde už jí nikdo nebude šikanovat a kde jí naučí, že se nemusí bát každého dotyku. Domov, kde bude mít vždy plnou mističku a čerstvou vodu. Nemyslím, že je toho tak moc co bychom pro ni chtěli.
Pokud právě vy můžete maličké Marmeládce poskytnout láskyplnou náruč kontaktujte nás na tel : 732 173 724. Rádi poskytneme více informací o podmínkách adopce.

Adopční poplatek = donesení něčeho na zub pro ostatní azylová zvířátka. Finanční příspěvek je dobrovolný.

pohlaví: samice

 

Sdílet Zpět na seznam adopcí
♥ Limonáda k zamluvení ♥♥ Samička křečka syrského Citronáda k zamluvení ♥♥ Samička křečka syrského křečka Oranžáda k zamluvení ♥