Angeex, uživatelka má dalších 16 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


Sunny

Hodnocení 4,2 / 5 (5 hlasů)
Čistokrevná, ze zveri od té paní, Agouti Umbrous

Sunny jsem si vyprosila u mamky, hrozně jsem chtěla ještě jednoho džungaráčka, zase klučíka na mazlíka (přijdou mi povahově na mazlíčka lepší, klidnější), no a ještě ten den jsem večer za silného vichru a zimy letěla dolů do zveráku, kde jsem to měla osvědčené :) Nakonec z klučíka byla holčička... :)

Sunny byla povahově i vzhledově úžasná, byla velmi ,,gumová", flegmatická, ráda se někde uvelebila a spala, např. na klíně, to snad vždycky :) Nikdy by nekousla. Milovala jsem ji, byla mým druhým křečíkem, nakonec se stala partnerkou a celoživotní kamarádkou Kulíška :o)))) Na Sunny nikdy nezapomenu... prostě byla úžasná :)
Dostala, jako každý náš hlodavec, přezdívku od sestry, Srna :) a potom vzniklo Srna z Brna a úplně se to u nás chytilo..... :D :)

Přinesena asi nějak v březnu roku 2008? Umřela 11.8.10 přirozeně stářím..První den se Sunny doma :), měla zimní srst, a asi 3/4 měsíce

Andílek můůůůj :))

Mazel :)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty