Ady, uživatelka má dalších 5 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (8)


Box pro Scarlettku - konečně bydlení snů =o) 23. 3. 2013

Hodnocení 4,5 / 5 (10 hlasů)
(První 3 fotky ještě ze starého bydlení.)
Nový boxík s kolečky pro moje zlatíčko. =o) Rozměry 60dx39šx30v cm. Teď už stačí jen udělat do víka díru a dát tam drátěné pletivo. Zatím bude bez víka - jsem si ale opravdu jistá, že neuteče. Stěny jsou hladké a ona nedokáže utéct ani z 10 cm vysokého boxíku (tam je na tu chvíli, co ji přestýlám). V rohu se zapřít nemůže, je kulatý. Je to prostě můj malý nešika. =o)
K nové podestýlce jsem přidala její starou, ať tam má taky trošku toho svého pachu a cítí se jako doma. =o) Postupem času (snad do měsíce) koupím toto kolečko http://www.spokojenypes.cz/kolotoce-hracky-krecky/treninkove-kolo-pro-mysi-male-plastove-20-cm-kov.stojan?id=75470 a staré vyhodím. Nové nejspíš přivážu k drátěnému pletivu, protože si stojánek vždy zahrabe do hoblin a podhrabává se pod kolečko, takže si ho převrátí nebo něco podobného.
Bílá mistička na směsku je pouze provizorní, měla jsem stejnou jako na zeleninu, ale taťka ji rozbil, tak čekám, až ji znovu dodají do obchodu.
Domeček jsem vyřadila z provozu, protože (jak jsem zjistila) malá si vystačí s 10ti cm vrstvou hoblin a natrhanými kuchyňskými utěrkami. =o)
Omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.Ještě ve starém bydlení - dřímající čumáček =o)

Chci něco dobrého! Já prostě CHCI!

A víš co? Dojdu si pro to sama! =oD (nebojte, spadnout jsem ji nenechala ;o))

Nové bydleníčko =o)

Vysoká vrstva podestýlky

Prdelka =oD Šťastná, že může dolovat =o)

Kuk, právě jsem se vzbudila, je to tu super =o)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty