Abby a Maggie

 

Abby

Jsem krátkosrstá dvoubarevná morčecí slečna z HK. Narodila jsem se pravděpodobně v dubnu r.2002 a už v květnu jsem dostala nový domov u své paničky. Měla doma už půlroční králičici Mazlinku. Dost jsem se jí ze začátku bála, byla přeci jen oproti mě obrovská, ale docela brzo jsme se zkamarádily. Ona byla hodná a neubližovala mi, tak jsme se staly kamarádkama. Panička mě nezavírala do klece, žily jsme s Mazluší volně v kuchyni. Občas jsme se nepohodly o jídlo, ale to je asi normální ;). Já mám ráda skoro všecko: hlavně když je dobré seno a nějaká ta mňamka (zelenina, ovoce, bombonky, nějaká ta sušenka atd.) A panička na nás nešetří, takže proč držet dietu? ;)

Abbigail
Margaret

V listopadu se jednou vrátila z cest a měla s sebou cosi straaašně chlupatého, co viděšeně čučelo z její náruče a ani nepíplo.
Maggie
Byla to krásná dlouhosrstá tříbarevná šeltie. Taky morčecí ale už paní ;) Kdysi měla už nějaká miminka, říkala. Straaašně jsme se ze začátku nesnášely. Ona chtěla být šéf a já jsem byla zvyklá, že šéf jsem po Mazlin já. Taky jsem jí docela záviděla vlasy. Ale když jsme prostě zjistily, že už u nás zůstane, tak jsme se s tím smířily a zpečetily jsme kamarádství. Dnes jsme spolu moc rády, spolu spinkáme v dekovém doupěti pod stolem, ale už se na nás chystá domeček v kleci. Paničce už totiž došla trpělivost s tou horou bobků, které jsme po sobě zanechávaly, tak se rozhodla nás dát natrvalo do klece. Nevadí nám to, hlavně když je jídlo ;). Spopuuusta jídla ;))).

Tady jsou ještě nějaké fotky:

Maggie Abby
Maggie Maggie
Maggie Maggie
Maggie Maggie
Maggie Maggie
Abby a Maggie Abby a Maggie
Hazentla, Maggie, Ammy, Bárt, MČM a hlava Šmudly ;) Jáchym, Bárt, Hazentla - pečené kuře, MČM, Ammy, Maggie

 


za krásné fotečky děkujeme
Erice, Honzovi a Petře