Alena, uživatelka má dalších 46 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Vrh F a G

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
Tak Cairinka Dreamworld nám 8.6.2008 ve 21.00 - 21.30 hod. porodila dvě krásná tříbarevná miminka. Ve skutečnosti porodila 4, ale dvě byla nevyvinutá, mrtvá. Prvorozená holčička přišla na svět s váhou 104 gramů a je to alpaka, čoko-buff s bílou, jako třetí přišla na svět holčička se 114 gramy a je to taky alpaka, oranžová s bílou a čokoládovou. Jména zatím vybíráme. Maminka zvládla porod relativně dobře, ačkoliv druhé a třetí mimčo jsem jí musela pomoci vytáhnout (nechtěla už tlačit a míma měla hlavičky venku) a rozbalit. Přijala mě jako porodní asistentku naprosto bez problémů. Holčičky i mamča jsou vpořádku, čiperné a už baští travku. Jen nám trošku vázne kojení - mamka má spoustu mléka a holky se nechtějí přicucnout ani násilím, jako by neměly sací reflex. Zatím zatvrzele co 1a1/2 hod. přikládáme k cecíkům a stříkáme do tlamiček (spíše neúspěšně - více mléka je na nás než v nich...).
11.6. - tak holčičky se už rozpily (snad to odkoukaly od vypůjčeného Tariqa z CHS Metropol) a kojí se od maminky samy.

11.6. brzo ráno porodila Berenika Joker ve vrhu "G" čtyři miminka, 3 kluky a 1 holčičku, všechny celobuffaté :-)) po tatínkovi Crispym z Westminsteru. Bohužel největší chlapeček porod nepřežil, patrně se udusil. Míma mají od 70 do 76 gramů.zleva třetí narozená, vedle prvorozená

holčiny hodinu a půl po porodu

krátce po porodu s maminkou

rodíme a odpočíváme

vpředu třídenní Fergie, za ní devítidenní a na jeden den vypůjčený Tariq z CHS Metropol, vpravo třídenní Feebee

zleva zepředu Fergie, za ní Feebee, vpravo Tariq


géčka s 6 a půl týdenní tetou Persefonou


zleva Persefona Aurora, vzadu géčka, vpravo maminka Berenika Joker

Persefonka hlídá mimča

odpočinek + kojení

tatínek géček - Crispy z Westminsteru

zleva - Gaston, Gucci, Gája - 5 týdnů.

Gaston - alpaka, buff, dva vírky na zádech navíc, bez zálomků a pigmentu.
Na prodej na mazlíka za 150,- Kč.

Gucci (uprostřed) - alpaka, buff, krásně kulatá hlavička, bez pigmentu a zálomků, mírná asimetrie vírků, vhodný k registraci a výstavám.
Na prodej za 300,- Kč.

Gája (první zprava) - alpaka, buff, krásně kulatá hlavička, bez pigmentu, jeden zálomek, vírky O.K., vhodná k registraci a výstavám.
Na prodej za 400,- Kč.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty