Alena, uživatelka má dalších 46 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Prodej září 2008

Hodnocení 4,7 / 5 (12 hlasů)
Vzhledem k nutné redukci chovu nabízíme k prodeji chovná registrovaná morčátka a i dosud neregistrovaná miminka. Odběr je možný ihned, posíláme i kurýrem. Možno dovozu morčátek na výstavu do Litoměřic (tuším 25.10.08) a do Prahy. Kontakt: email - alena.kk@seznam.cz , tel.: 603 785 960 , Středočeský kraj. Fotky jsou aktuální - foceno 24.9.2008.Gája Joker - alpaka, buff, jeden zálomek, klopená ouška, hezká kulatá hlavička, nar. 11.6.2008, reg.č. 1051/08. Celá po tatínkovi Crispym. Vhodná již brzy k připuštění.

Vhodná do chovu světlých bezpigmentových morčat a na výstavy.
Cena 350,- Kč.

Gája po "náročném" focení :-)). Povahově velmi klidná, zvyklá na ruku a hlazení.

Chelsie Joker - alpaka, buff s bílou, bez zálomků, klopená ouška, kulatá hlavička, vírky O.K., vhodná k registraci, na výstavy málo bílé. Nar. 21.7.2008.

Vhodná do chovu světlých bezpigmentových morčat, v genech v linii po matce Dixince Joker má i čokoládu, tatínek je Crispy z Westminsteru.

Chelsie je nebojácná samička, velmi upištěná, hlásící se o svůj příděl snad každou hodinu. Nechá se mazlit, neutíká (očekává totiž za odměnu pamlsek :-))).
Cena 350,- Kč.

Irwin Joker - alpaka, čokoládová-oranžová, bez zálomků, klopená ouška, krásně kulatá hlavička, vírky O.K., vhodný k registraci, pokud nezesvětlá, tak i k výstavám. Nar. 16.8.2008.

Irwin se mi velmi špatně fotí, ještě jsem netrefila správný režim u mého foťáku..., takže je spíše přesvětlený. Je vhodný do chovu čokoládových morčat.
Cena 250,- Kč.

Irwinovo buff bříško.

Isidar Joker - alpaka, čokoládová-bílá s buff, hezká kulatá hlavička, bez zálomků, klopená ouška, vírky s mírnou asymetrií. Nar. 16.8.2008, sestra Irwina. Vhodná do chovu tmavých morčat, snad i k registraci.

Isidar Joker - rezervace pro Ivu Kozovou.

Isidar kojící se....
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty