Alena, uživatelka má dalších 46 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (4)


vrh K - Kasandra

Hodnocení 5 / 5 (14 hlasů)
Tak se na nám 21.1. nečekaně narodil vrh "K" - Gáje Joker a Cézarovi z Los Gorditos se narodila jediná dcera. Proč to bylo překvapení? Gája totiž téměř vůbec nepřibírala a neměla bříško, ačkoliv jsem ji často vážila a snažila se nahmatat mimi či aspoň cítit pohyby míma. Ale nic takového. Gája svou březost prostě utajila do poslední chvíle.
Takže teď máme obrovskou radost, že se vydařilo spojení Gáji a Cézárka, který už bohužel běhá v nebíčku. Malá Kasandra vážila rovných 90 gramů, je celá po mamince - buff, má SG, je bez zálomků, a vírky jsou také O.K.malá Kasandra Joker - alpaka SG, buff, bez zálomků, vírky zatím O.K.

Zůstává doma !

levobok Kasandry

Kasandra s maminkou Gájou

Gája s Kasandrou

vlevo leží maminka Berenika, která se již zdárně zotavila po císaři, úplně vpravo je dcera Bereniky Gája a uprostřed vnučka Bereniky, dcera Gáji - malá Kasandra

tři generace morčiček - zleva Berenika, matka Gáji a babička malé Kasandry, uprostřed mimi Kasandra a vpravo Gája, maminka Kasandry

doba vhodná ke kojení - Gája kojí zásadně vleže

s kamarádkou Leilou z Úholiček
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty