Michala, uživatelka má dalších 60 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


ze zverimexu na Lesné...

Hodnocení 4,7 / 5 (14 hlasů)
10.3.09 jsme drobnou lstí získali sedm morčátek, které by jinak čekala jistá smrt (buď kvůli špatným podmínkách ve kterých byli tihle prckové chováni, nebo přinejlepším u hada). Celý zmíněný chov je určen jako krmný. Tato skutečnost by ještě nebyla tak hrozná, i hadi musí jíst, ale morčata velmi trpí i předtím než se k hadovi dostanou.

Mají svrab (někteří jedinci opravdu hodně, někteří méně), jsou hubení a zanedbaní. Ale mají chuť bjovat a my taky, takže z nich uděláme pěkné morčáky:)

Veškeré problémy které prckové mají jsou řešitelné, nikdo nebude mít žádný trvalý handicap. I ty nejhorší případy myslím budou do měsíce v pořádku- při nasazení správné léčby a strategie půjde rekonvalescence určitě rychle.

Po dokonalém vyléčení budou všichni k mání a pytlík zrní (nebo jiné naturálie) jako mazlíčci.... pokud Vás některé morčátko oslovilo, napište mi.. až bude zdravé, může být Vaše. Možnost odběru bude v Brně, Praze, Přerově, Lipníku nad Bečvou, možná i jinde:) Osobní návštěva (a osobní výběr:) je možná u nás v Bílovicích nad Svitavou.

Všechna morčátka jsou mladá (váha od 150 do 280 g), akorát karkulka je trošku větší (necelých 400 g).

Detailnější info na našich stránkách http://www.matadel.wbs.cz
Kontakt: matadel@seznam.cz Tel.: 721934542Pitrýsek

Béďa

Bořík

Čenda

Eliška

Karkulka

Lotka
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty