Alena, uživatelka má dalších 46 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Prodej březen 2009

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Pro nedostatek nové kvalitní chovné krve k oživení chovu pozastavuje CHS Joker chov světlé řady alpak a nabízí některé své chovance k prodeji - pouze zkušeným chovatelům, kteří již alpaky chovají a naše morčátka k dalšímu kvalitnímu chovu využijí (jinak s námi zůstanou navěky :-)). Pokud o ně budete mít zájem, můžete nás kontaktovat na e-mailu: alena.kk@seznam.cz , na tel.: 603 785 960. Další fotky si můžete prohlédnout na našem webu - http://www.chs-joker.wbs.cz . Vybraná morčátka mohu dovézt na schůzi do Prahy 22.3.2009 nebo poslat kurýrem.Gája Joker - samička alpaka, buff, nar. 11.6.2008, reg.č. 1051/08, po 1 vrhu (1 mimi - Kasandra). Momentálně ostříhaná - ještě před porodem Kasandry.

Gája Joker

Gája Joker

všetečka Gája - mírně dominantní samička.

Chelsie Joker - samička alpaka, buff s bílou, nar. 21.7.2008, reg. č. 1136/08, po 1 vrhu (Little Lion). Momentálně ostříhaná.

Chelsie Joker - rezervace CHS Anovy

Chelsie Joker

Chelsie Joker - povahově mírná samička, dobrá matka, vychovává krom svého syna ještě Kasandru.

Little Lion Joker - sameček alpaky, buff, nar. 16.2.2009, bez zálomků, bohužel se nám vyklubal vírek navíc - jen do hobby chovu či na mazlíka. Již k odběru.

Little Lion ("Lvíček") - je ke své váze 330 gramů i přes tlusté bříško docela čiperný, od včerejšího večera bydlí se strýčkem Aventinkem.

Lvíček Joker

.."velký" Lvíček ...

Crispy z Westminsteru - samec alpaka, buff, nar. 21.5.2007, reg.č. 1174/07. Hezký samec z velmi hustou srstí. Nejlepšího výsledku dosáhl na výstavě v Lysé nad Labem, kde získal 95 bodů.

Crispy z Westminsteru - bohužel v současné době ho z výstav vylučuje poraněný prstík.

Aventinus Aurora - samec alpaka, buff-bílá, nar. 20.3.2007, reg.č. 1133/07. Mohutný sameček, klidný, momentálně lehce přistřižený, protože bydlí v nejvyšším patře morčecího paneláčku v bytě.

Aventinus Aurora - výstavní samec, ale na výstavě ještě nebyl.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty