Ifík, uživatelka má dalších 27 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


Náš první odchov 2010 :o) vrh B

Hodnocení 5 / 5 (14 hlasů)
Dne 28. 4. 2010 jsme se konečně dočkali a Larimka přivedla na svět 4 krásná coronetí miminka. Máme dva kluky a dvě holky v barvách zlatá aguti bílá a černo bílá. Larča byla moc šikovná, porod zvládla perfektně, i když chuděrka dost krvácela. Naštěstí vše dobře dopadlo a nemuseli jsme nijak zasahovat. Prcci nám krásně rostou, však posuďte sami...
Na fotekčy obou rodičů se můžete podívat zde: www.uifika.wbs.czPrvní přišel na svět chlapeček Badger Sun If So Land.
Jeho por. váha byla 124 g.

Hned když ho Laruška vybalila a já uviděla tu bílou korunku... No kluk mého srdce :o) Ráda bych si ho nechala, bohužel nemám tolik místa. Bude NA PRODEJ.

Badger je nejfotogeničtější ze všech mimin a také největší macek. Nyní už váží 182 gramů. Opravdu moc hezký kluk s kulatou hlavinkou.

Trochu váhám jestli zlatá aguti bílá nebo s bílou. Ale to bříško? Poraďte :o)

Jako druhá se narodila holčička, která dostala jméno Beau Lady, protože si myslím že je opravdu nádherná. Její por. váha byla 104 g.

Celkem fajn rozložení barev. Pravá nožička a kousek zadečku je také bílá.
Beau se má k světu, i když je nejlehčí ze všech dětí - prozatím 161 gramů.

Beau má ksichtíček přesně po mamince.

Důkaz :o)

Další se narodil chlapeček Billy Cook If So Land, který si pro černo bílou barvičku odskočil k prarodičům. Jeho porodní váha byla 114 g.
Nyní již váží 176 g.
NA PRODEJ.

Billy je jednoznačně nejzlobivější, nejupištěnější a nejrychlejší mimino z vrhu. Prostě hyperaktivní dítě, u kterého jsem nebyla prozatím schopna pořídit více fotek. Z druhé strany je rozložení barev úplně stejné, takže jste zase o tolik nepřišli.

Posledním miminkem Larča překvapila, poněvadž se už nic nedělo a myslela jsem, že je všechno venku :o) Nebylo a Laruš ukázala holčičku Brook Legacy If So Land s porodní váhou 118g.

Barvička zlatá aguti bílá, z levé strany jako od perfektního malíře.

Na pravé straně se malíři prohodili - tento měl patrně velký smysl pro humor. Ale jinak je Brook opravdu krasavice :o) Nyní už váží 183 g.

Brook. Ten monokl se fakt povedl :o).
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty