Reny, uživatelka má dalších 128 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (16)


velké focení (podzim 2009)

Hodnocení 4,7 / 5 (27 hlasů)
Dnes u nás byl na návštěvě Ťuplík se svou paničkou, vzala sebou foťák a fotila ostošest :-) Díky jí se můžu také pochlubit se svýma chlupatýma dětičkama :-)

takhle jsme si v obýváku běhali - vzadu Šmudla pronásleduje Bublinku a vepředu zase Ťuplík Šmudlinku :-) Ladynka je z toho celá na větvi.. vlastně na WC (v pravém dolním rohu není vidět) se tam raději před klukama schovala :-DD

Ladynka - stále nejvíc bojácná

Já jsem Bublinka a protože bublám hned jak mě panička pohladí dostala jsem toto jméno. Jsem prý pěkný čertík, nenechám totiž ostatní ani chvilku na pokoji - no uznejte, jsem nejmladší, tak si přeci musím sjednat pořádek, aby si na mě nevyskakovali

Bublinka z prava

To jsem já Šmudlinka a moc ráda se šmudlám se svojí paničkou. Když si mě panička ve zverimexu pochovala, moc se mě to zalíbilo a přála jsem si, aby si mě vzala domů... no tak jsem se k ní tulila a šmudlala, jen aby mě už nevrátila.

Šmudlinka z druhé strany :-)

Mé jméno je Ladynka, byla jsem plachá, když jsem k paničce přišla od bývalé paničky, ale už se nebojím a je mě u paničky moc dobře a už se i ráda chovám a mazlím, zjistila jsem totiž, že je to moc příjemné.

opet Ladynka

Tak to jsem já Šmudla, ale panička mě říká Šmudlíčku. Byl jsem první koho si panička přinesla za zverimexu. Dívala se na mě přes sklo, tak jsem běžel na ní se podívat. Pak si mě pochovala a už si mě nesla domů. Jsem moc rád, že ji mám.

Tady jsem já Šmudlík na ruce a panička mě chce vyfotit. "chci za holkama a ne se fotit" Panička o mě říká, že jsem byl její láska na první pohled, ale i já se do ní zamiloval. Rád s ní hajám na gauči u TV ležím v podpaží na rameni a někdy spolu i usneme

a Bublinka už bublá :-) když jsem jí držela v obchodě prvně na ruce, začala hned bulat, tak proto to jméno :-)

Ladynka se chová.

Šmudla se chová a také se mnou rád hajá na gauči, jak si lehnu, hned mě vleze na rameno k lokti, prdku vystrčí na mě a brumlá tak dlouho až oba kolikrát nakonec usneme.

Šmudlinka se šmudlá - tady se tolik netulí, ale je to hroznej tulíšek. Ve zverimexu byla v kleci s králíčkem, hned ke mě běžela a když jsem jí vzala do ruky, začala se hned tulit, lezla až k bradě a krásně se tulila, broukala a nádherně se šmudlala.

kukuč :-) Šmudla na gauči

Takhle se Šmudlinkou hajáme, až spolu kolikrát taky usneme :-)

večerní raut

všichni 4 u večerního rautu
Šmudlinka - Šmudla - bublinka - Ladynka

všichni u klece - Bublinka a Ladynka se nechtěly fotit a mačkaly se na WC :-))

všichni 4
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty