Ehrena, uživatelka má dalších 45 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Čipírko - vzpomínkové album

Hodnocení 4,5 / 5 (8 hlasů)
Leden 2010 - 2.2.2017
Tohohle morčáčka jsme uviděli ve zverimexu v Kauflandu v Ďáblicích, kde jsme byli nakupovat seno, a už byl náš, nedokázali jsme ho tam nechat. Byl dost podobný našemu milovanému Agutítku, který nás předtím tak smutně opustil, a byl hrozně maličký, větší morčík ho tam proháněl a on se nemohl ani najíst, nevím, jestli by tam přežil. Narozený byl asi někdy v lednu 2010, mohlo mu být tak měsíc, když jsme ho přinesli.
Byl to moc hodný morčáček, u nás vystřídal několik partnerů, přes Oranžovku, Chlupáčka, nakonec trvale zakotvil u o rok mladšího Beníka a s ním žil velice spokojeně až do konce, byla to taková správná dvojka. Z malé myšičky vyrostl v našeho skoro největšího a hlavně nejtěžšího morčíka, byl to takový pohodář. Poslední rok s Beníkem spávali i těsně vedle sebe, což jsem u málokterých dvojic kluků zažila.
Bohužel konec přišel strašně rychle a nečekaně. Odešel během ani ne týdne na rakovinu lymfatických žláz, na kterou už nám umřel rok předtím Napík. Šlo to hrozně rychle, najednou se mu hrozně zvětšilo vole na krku a hned následně přestal jíst, ani krmit se nenechal, jakoby se dávil přitom, a po potvrzení diagnozy, po odběru tekutiny z uzliny, jsem ho musela nechat uspat.
Čipírko, moc nám všem chybíš. :((

Po přinesení domů - vyděšeně se choulil v rohu :)

Hodný Oranžovka ho ihned adoptoval. :)

Takhle maličký byl proti němu :)


Tady už je povyrostlejší - při čištění ubikace.

:)Na pastvě s Matýskem

:)

Takhle nejradši sedí :))

Čipírko na trůně! :)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty