Ehrena, uživatelka má dalších 45 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Výběhy na zahradě

Hodnocení 4,6 / 5 (11 hlasů)
Tyto výběhy máme na zahradě na chalupě. Jsou udělané trochu po vzoru výběhů Paradiso, upravené tak, aby byly co nejjednodušší a vyhovovaly našim potřebám. Rozměry mají cca 160 cm x 100 cm, na jedné straně mají dřevěnou střechu jako kryt proti dešti i slunci, nevýhoda je jen to, že díky nepřízni počasí nejsou věčné, zvlášť u nás na horách, a jsou dost těžké na přesun, který je u nás nutný denně, díky počtu našich živých sekaček. :)Díky zvyšujícímu se počtu našich žívých sekaček jsem musela přikoupit další dvě ohrádky, bohužel zatím nemáme jejich pořádné fotky, ale jsem moc spokojená.

Rozměry mají 120 x 120 cm, nahoře ještě ochrannou síť, dole se nožičky zapíchnou do země, takže je to docela upevněné. Na výšku 52 cm.

Tak tady jsou jejich pořádné fotky z nabídky. Koupila jsem dvě a dají se libovolně napojit na sebe a zvětšit tak výběh na jakýkoliv tvar.

Nahoře jsou kryté ochrannou síťkou.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty