Zúzi, uživatelka má dalších 38 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


1. prostějovská výstava v Prostějově 1. 5. 2010

Hodnocení 4,7 / 5 (14 hlasů)
Jak jsme byli na morčecí výstavě v Prostějově. Po zkušenosti z Olomouce jsme si udělali fajn výlet spojený s prochajdou s naší doginou a navštívili naše chovatele, kteří jsou od Prostějova a mají zrovna štěňátka. ;)
Jinak výstava pro nás dopadla vcelku dobře. Měli jsme přihlášenou Máničku (Manekýna od Eviky) a Wincka (Winston Silverday) v mazlících ve standardu C a Kvíďáka (Bertík Elegans) ve standardu A.
Mánička byla diskvalifikována za všenky (které podle mě teda neměla, leda by je chytla přímo na místě, protože klece vedle nás je měli taky... Ale co už.), jinak by měla hodně bodů, získala 77,5 bodů (s tím, že poslední kolonka kondice je za 0 díky těm všenkám...), takže relativně spokojenost. Chtěli jsme ji i zaregistrovat, což se nám nezdařilo, prý je "hrozivě světlá". Nám to ale nevadí, Máňa je zlatíčko i tak. ;)
Wincek měl nejvíc z našich morčátek - 96,5 bodů (původně měl 97,5, ale eště nám strhli za mazovou žlázu - byl vedle Máničky a furt se naparoval, blboun jeden :D)
Kvíďák měl - 93,5 bodů ve standardu A (má v podstatě všechno delší :D tělo, hlavu i srst :)))

Celkový dojem ale zastínila obrovská událost, protože Kvíďák jakožto tříbarevné morčátko zářil vedle bílých, černých, aguti apod. barev a vyhrál "cenu lidu" MORČE SYMPAŤÁK 1. prostějovské výstavy 1. 5. 2010!!! ;)) Jsme na něj moc pyšní a máme velikou radost! :) Všem moc děkujeme za hlasy a za to, že se vám náš Kvídoslav líbil. ;)

Ještě bych chtěla poděkovat Míše Palowské za milej pokec a rady ohledně výstavy a i Evice Poukarové za úplně prvotní impulz k výstavám. ;)Naše Mánička :)

Velká průzkumnice, to má díky škole naší seniorky Áji. ;)))

A Wincent, náš satéňáček :)

A z druhé strany :)

Máňo, seš tam??? ;)

A Kvído jako zástupce našich trojbarevňáků ;)

No není to sympaťák? :)))

Náš Kvíďák alias Bertík Elegans vyhrál cenu Morče SYMPAŤÁK 1. prostějovské výstavy 2010

A tohle všechno vyhrál! :) Je to náš pašák! ;)

Kvíďák: "A je to vůbec pravý?" A všem moc děkuju za hlasy, páníčci měli velikou radost! ;)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty