Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| Nikola M. - Herbrechtingen (DE) - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. ** PLATINOVÁ chovatelská stanice morčat Od Nicolette
Zabývám se chovem plemene US TEDDY hlavně v barvách čokoládová-buff-bílá, buff-bílá, čokoládová-krémová-bílá. Chováme CH TEDDY ve slate-zlato-bílé, lila-zlato-bílé, lila-bílé. Chováme ROZETY v čokoládové-oranžové-bílé.
Morčata chovám od roku 1997. ** |
    Nicolette - 13.9.2010 06:36Krásná mimínka!!! Snad nám to výjde s tou čoko-bílou, je kouzelná :-)
| Markéta - Jablonec nad Nisou - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Hromada morčounů v Chs Barfleur , kocourek sphynx Otík , kočička domácí Terezka , fuzz potkánek dumbo Bohoušek (vzpomínáme) , slečna psová Sára a rex-králičí slečna Triniti myší slečny Agnes a Agáta , potkánek Jerry , želvy testudo marginata Božka a Julča ... stav nikdy nekončící , známe se :) http://www.morce-barfleur.webnode.cz
|
    Barfleur - 12.9.2010 18:44Téééda , krásný mimča , gratulujem :)
| Jana - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. |
Olive - 12.9.2010 16:02Nádherní | |  rodiče Kissík a Lotynka |  0,1 holka,Nina, čoko - krém s bílou, v novém domově |  0,1, holčička,Niky,bílá s čokoládovou,moc pěkná,skoro celá maminka jen barvičky nejsou prokvetlé ale pěkně ohraničené<v novém domově |  1,0 kluk,Nikcolas, čoko - krém - bílá < v novém domově |  1,0, kluk,Nik, krém - bílá,celý tatínek jen bílé je více, možná i na výstavu<předběžná rezervace | |
|