Cer, uživatelka má dalších 64 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (5)


COPENHAGEN 17. 11. 2010

Hodnocení 4,5 / 5 (16 hlasů)
Zatímco někteří chovatelé morčat debatovali o své organizaci v teplé zasedačce ČSCH v Praze, tak jiní putovali daleko předaleko pro pár kousků chlupatců, kteří by mohli obohatit některé chovy u nás čerstvou krví.
V tomto albu představuji reportážní fotky z "výletu" - zázraky, které jsme přivezly brzy uvidíte na stránkách příslušných chovatelek :))

Z fotek bohužel nečiší ta šílená zima, která byla ještě násobená velmi silným větrem - ještě teď se stále rozmrazujeme :))Hlavní nádraží v Kodani - místo činu
tady jsme ráno přistály a večer vyzvedávaly chlupáče. Anne Iversen je zcela jistě potomek Vikingů neboť je ještě o hlavu větší než já.
Jo, a měla růžové krajkové punčochy - paráda :)

Nyhavn
spousta hezkých domů a loděk a na nábřeží byl vánoční trh s opravdu potřebným zbožím: silné rukavice, teplé čepice a dlouhé šály jasně převládaly nad figurkami vánočních skřítků

kostel - jediná chvilečka, kdy vykoukl zbloudilý paprsek sluneční, jinak byla děsná kosa...

mlýn - patrně standardní výbava vojenské pevnosti ;)

...tedy vedle důmyslně zašité prachárny

Malá mořská víla má recht, proč by seděla na kameni u studeného moře a nechala se bičovat ledovým vichrem, když si může udělat výlet na EXPO do Šanghaje (ale v sobotu se na kámen zase vrátí - a s fanfárami)

...anebo ??? ...

a na závěr... panormata
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty