Ehrena, uživatelka má dalších 45 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Benny - vzpomínkové album (6.11.2010 - 29.4.2017)

Hodnocení 5 / 5 (2 hlasy)
Beník je sameček rozety, je narozený 6.11.2010. Pochází z Hobby chovu. Je to moc hodný bezproblémový sameček, bydlí s Čipírkem a jsou spolu skvělá dvojka.
Bohužel poté, co mu odešel navždy jeho parťák Čipírko, začal špatně jíst, a na veterině byl zjištěn nádor v bříšku - veterinářka bohužel operaci nedoporučovala, vzhledem k věku a velikosti a umístění nádoru říkala, že by mu to nic dobrého nepřineslo, nádor že by určitě byl prorostlý a prakticky neoperovatelný, tudíž doporučila nechat dožít, dokud se nebude trápit a bude jíst aspoň trochu sám, pak nechat uspat.
Tak jsme po tomhle ortelu bojovali dva měsíce - napřed jen s menším přikrmováním, pak stále větším, protože sám jedl méně a méně. Ještě nás zachránila první tráva, kdyby tohle období vyšlo na zimu, kdy tráva není, odešel by určitě dřív, protože zeleninu přestal jíst už cca měsíc před koncem. Poslední týden už byl prakticky skoro plně krmený a v půli týdne se najednou zhoršil, nechtěl se nechat krmit, byl unavenější, i když až do samého konce při vypuštění pořád ještě běhal po pokoji a u našich samiček vždycky při jejich návštěvě bublal. Poslední den se zhoršil i s dýcháním, nevím, jestli mohl nějak nachladnout, bojím se, že spíš vdechl nějaký kousek jídla, které jsem mu už musela vždycky vnutit, nemohla jsem ho nechat dál trápit, museli jsme ho nechat uspat. Strašně to bolí, když se dva měsíce staráte několikrát denně o to zvířátko, vidíte, jak je na vás závislé a jak čeká, že ho nakrmíte, že mu pomůžete, a pak musíte rozhodnout o tom konci, a najednou není. Beníčku, moc mi chybíš.Pohoda, klídek, leháro...


Na chalupě ve výběhu

Travička!


Kámoši:)

 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty