Eny, uživatelka má další 4 alba« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Morčecí miminka

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Morčátka od Olči ( a Oldy ) jsou čistokrevní texelové, rodiče ale nemají žádné papíry. Přesto mláďata od nich jsou vždy nádherná... Tato se narodila 6.11.2010, a kluci ( Merlin a Momo- ten je víc černý ) už se blíží k odběrové váze 250 g, proto bude možné odebrat je těsně před Vánoci - mohli by někomu udělat radost "pod stromečkem " :-) Kluci jsou ta celkově tmavší morčátka. Světlounké holčičky ( Marlenka a Minnie -ta je víc bílá ) budou potřebovat mnohem delší čas strávený s maminkou.
Mimina od Elfinky by také už mohly udělat někomu radost k Vánocům... Jsou to čistokrevní peruánci. Máma bez papírů, táta je Paša z Luny, imporťák z Německa s PP a registrací. 2 mimina mají tmavé oči a 2 červené. Tmavší oči má kluk Fanda. Holčičky se jmenují Amálka ( také tmavé oči ), červené oči má Julča a ta bílá = Josefínka ;-)
Nedivte se té kratší srsti maminek Olči i Elfinky, normálně jsou dlouhosrsté, jenomže mimina je takhle zřídila, okousala jim srst div že ne až ke kořínkům ! :-( No, ono jim to doroste, až si splní mateřské povinnosti a ty své uličníky odchovají... To jen na vysvětlenou .
No a pak tu jsou ještě Ovečátka, ale ty tak max.zamluvit. Narodily se 20.11. a jsou to " čistokrevní mazlíci " ;-))) Máma je "Ovečka" - US teddy - bez PP, a táta je Tom, peruánec - lunkarya - ten má předky s PP. Mimina budou mít středně dlouhou chundelatou jemnou srst, budou to takoví plyšáčci k pomazlení. Ty ale budou k odběru až později, Vánoce v novém domově určitě nestihnou. Přesto se na ně můžete podívat a případně zauvažovat, jestli právě takovéhle morčátko by neudělalo Vám nebo někomu blízkému radost...
Pokud Vás nějaké morčátko zaujme, napište mejlíka na viave2@centrum.cz nebo zavolejte ( 607814846 ) a můžeme se domluvit... Předběžná cena je 100 Kč za jedno malé morčátko.
1.1.2011 V nových domovech již jsou : od Elfinky všechna mrňata kromě bílé Josefínky, která zůstává do chovu u nás, - od Olči Marlenka a Momo a od 21.1. Ovečky Oggi...
Volný je Merlin i Minnie, od Ovečky Olivie a Oliver ..
Minnie a Olivie jsou velké kamarádky a vzájemně se potřebují, proto bych byla ráda, kdyby to alespoň trošku šlo, aby tyto dvě holčičky šly do stejného nového domova - spolu ! Což se také povedlo - obě holky už jsou spolu v novém domově v Praze ;-)

Olča a miminka - Marlenka a Merlin a z druhé strany Momo a Minnie. ( Kluci u mámy, holky dál ;-)

Olča a miminka

Olča s mláďaty

Olča a mimina - tmavší kluci z jedné strany a světlé holky z druhé

opět Olča s malými morčátky

které Olči mimi je nejhezčí ?

tohle už jsou " Ovečátka"

jedno mimčo od Ovečky - Oliver.
Stále čeká na nového majitele stejně jako jeho kamarád - texel Merlin od Olči :-)

druhé mimčo od Ovečky - Olivie

a třetí mimčo od Ovečky -Oggi...

Tohle už je Elfinka a její potomstvo .tmavoocí - Fanda a Amálka a z druhé strany "červenoočka" - Julča a bílá Josefínka ;-)

Elfi a čtyřtýdenní miminka

Elfinka a mimča

a taky Elfi s miminy

1 mimi od Elfi

Elfiňátka

Elfi a mimina

a poslední fotka mimin od Elfi...
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty