Annika, uživatelka má dalších 34 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


První vrhy roku 2011

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
NA KONCI ALBA JSOU NOVÉ FOTKY MLÁĎAT!!

Velká radost :))) tak přesně tu nám 17.1. dopřála moje milovaná Lamia (sheltie satén, krémová s bílou), která přes problémy s poraněnou zadní nožkou porodila tři překrásná zdravá miminka. Je to první vrh po čtyřech měsících bez odchovů, tím větší z nich mám radost. Tatínkem vrhu je Corado (NS texel, hybridní šedý aguťák).
23.1. se s porodem přidala Lunkyška Wave, která nakonec přivedla na svět trojčátka - jednoho maličkého Lunkarya-šeltičáka, jednu velikou Lunkarya-něco a jednu středně velkou angorku.
27.1. v ranních hodinách porodila i hladkosrstá Ulrike, a že to byla noc hrůzy.. 26. odpoledne se totiž začala křečovitě třást, takže jsem ji hned sbalila a jela na kalciovku. Do večera byl stav +-, tak dostala ještě vitaminové kapky s vápníkem a dlouhou masáž, to se jí líbilo, a nakonec je z toho jedináček. Měl ještě sourozenčátko, které se bohužel narodilo mrtvé. Jediné mimčo po Ulli a Bossem je tedy hladkosrstý sameček barvy skořicové aguti s bílou.
28.1. se přidala Solinda. Během čištění kotců jsem si pustila CD se skotskými dudáky, a tak se s posledním dudnutím podívala na svět tři miminka. Bohudík vše živé, zdravé, vybalené a osušené, mamina se předvedla v nejlepším světle. Barvy a pohlaví objasním později.
29.1. Wyonka bohužel porodila mrtvé miminko. Sama je v pořádku, sebrala Solindě její trojčata.
29.1. sotva jsem dopsala novinky a zvedla zadek od počítače, už je tu vrh po Nadirce a Bossem. Dva krásní velicí kluci, (NS) šeltičáci v barvách solid béž-zlatá argente a solid stříbrná aguti kuní.
10.2. konečně po dlouhém čekání porodila i stračenka Lucy, otcem jejích trojčat je luxík Indus. Dva kluci jsou barvy čoko lux (jeden s krémovou) a holčička je čoko fox-bílá.
19.2. jsem naprosto nečekaně našla mimino v kotci, kde bydlí Corado se svými želskými. Ještě včera jsem všechny holky prošahala s výsledkem "žádná těhule" a dnes už tam běhá malý texlík bílé barvy s hnědou masečkou - prvp. to bude fox/solid extrémní šiml a to buď sable pigmentový, nebo světle čokoládový. Se uvidí podle vybrvení. Jo a patří to Ochechulce :)

Tak jsme uzavřeli 9. abecedu... páni, to to letí...

...a záhy začíná 10. abeceda. Otevřel to vrh Cuy-mixíků od Qanty a Zorra, dva kloučci narození 22.2., a dnes, 6.3., pokračuje Andromeda dvojčátky po Elbrusovi. Spolu s hladkým RG stříbrným foxem a béžovou rexičkou se objevila ještě jedna "hmota", která byla bohužel neživá a lehce na počátku rozkladu. To vysvětluje i Andromedino slabé předporodní krvácení, které začalo před třemi dny, asi v době, kdy se začala odlučovat placenta mrtvého plodu. Andruš, zdá se, tím ale neutrpěla, takže doufám, že bude v pořádku a její děti také :)

Žádné další březulky ještě nejsou, nakryto máme, ale asi se čeká na jaro :)
stránka 1 z 4
  další »TJÖRVI - sameček, (NS) sheltie SG TG

aguti skořicový (s vlohou pro fox nebo solid aguti)

BUDE NA PRODEJ

THYRI - samička, (NS) sheltie SG TG

argente béžovo-šafránová (s vlohou lux nebo solid argente)

BUDE NA PRODEJ

THORGAERD (GERDA) - samička, (NS) sheltie SG TG

lux černá (s non-aguti vlohou)

NENÍ NA PRODEJ

ULFRIK - sameček, (NS) Lunkarya-sheltie

červený s bílou

BUDE NA PRODEJ

ULFRIDE (FRIDA) - samička, (NS) Lunkarya

červená s pár bílými chloupky

NENÍ NA PRODEJ

UNNA - samička, (NS) angorka (4v.)

černo-bílá

BUDE NA PRODEJ

VÁLI - sameček, hladkosrstý (SG)

aguti skořicový s bílou. Himi vloha, možná solid vloha

BUDE NA PRODEJ

WEYLIN II. - sameček, (NS) coronet

solid argente slateblue/coffee-zlatý

BUDE NA PRODEJ

WELMA - samička, (NS) coronet

solid aguti zlatá s červenou, bílá packa

NENÍ NA PRODEJ

WIEBKE - samička, (NS) coronet

solid aguti oranž s oranžovou, bílá packa

NENÍ NA PRODEJ
20212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 z 4
  další »