tinkie, uživatelka má dalších 8 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (6)


vrh I - 1.3.2011

Hodnocení 5 / 5 (12 hlasů)
Essinka měla termín porodu cca na přelomu února a března. S úmyslem dát ji ten den do "porodny" jsem se ráno se zalepenýma očima vpotácela do kuchyně a koukám jako blázen - Essinka se mi zdála nějaká šlankovní (ani předtím neměla pupek nic moc extrovní). Tak koukám v kleci doleva, doprava, nic, pak jsem zvedla domeček - a co mé oko nevidělo :-) Krásný malý bílý pokládek. A fakt jenom jeden. Když jsem mrně - holčičku - dávala na váhu, zdálo se mi veliké - a na displeji se skvělo celých 142 g. Uf, mamča si musela máknout, ale i tak na ní nebylo prakticky vůbec poznat, že zrovna porodila. O maličkou se Esmeralda krásně a zodpovědně stará, i když na začátku vypadala celá vedle z toho, co se to kolem ní motá za mrňavého tvora...Samička je moc moc povedená, krásně stavěná, s kulatou hlavičkou a velkýma ušima i očima, bohužel na jednom oušku má zálomek. Samička je k zadání, bude z ní krásný mazlíček :-)
rodiče vrhu:
matka: Esmeralda Margarita, hladké, barva bílá tmavooká, Šampion ČR a zatím neoficiální Grandšampion ČR
otec: Marsyas Isachi Only One, hladké, barva bílá červenooká, Šampion ČR, 4 kartičky na Grandšampiona ČR
narozeno 1 mládě:
I... - samička, hladké, barva bílá červenooká, PV 142 g, 1 zálomekUf, tak se mi konečně podařilo se dostat ven, mamka ze mě byla celá paf, prý nemohla pochopit, kdo jsem a kde jsem se tu vzala. Ale ta, co si říká panička, byla ze mě taky celá tumpachová...

Že prý se nejdřív lekla, že jsem tady jenom já, asi to nebyla žádná sranda, protože jsem pěkný macík, ale mamča to stejně zvládla levou zadní tlapkou. Tak a tady dole teď trávím hodně času...

Někdy se s mamčou jen tak povalujeme na seně...

A někdy se povalujeme trochu víc.

Prý jsem roztomilá papulka, no aby ne, mám být po kom :-)

Focení ale tedy není nic pro mě, bojkotovala jsem to, jak to jen šlo, ale nakonec mě přeprali, ach jo...

Já tak ráda prchám, prchám...ale ta velká věc mě vždycky zastaví :-(

S mamčou to bylo lepší, dalo se za ni hezky schovat. Ale vždycky mě našli a zase vytáhli...

Panička říká, že prý jsem tlusťoška. To teda není žádná pravda, jsem prostě jen kapánek nadprůměrná. A mamču za chvilku přerostu, heč :-)

A vůbec, nesmějte se mi. Už musím. Pá.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty