Reny, uživatelka má dalších 128 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (24)


Miminko ze zverimexu (asi zlomená nožička) 9.4.2011

Hodnocení 4,8 / 5 (35 hlasů)
syn mě vola, nešťasným hlasem, že mu je smutno... a co se děje? ve zverexu naproti co dělá, že je maličký morčík, že dopoledne ještě běhal, ale ted jen sedi a nic... a že má asi zlomenou nožičku od toho velkého králíka co tam je s ním... že je mu ho líto... že by si ho nejraději vzal, ale že nemá v čem by ho měl (mají 2 kluky ve 100cm kleci rozdělené, bo se začali prát)
tak já hned že pro něj jedu... no a takhle to dopadlo :)
přijdu do zverexu a slečna na mě... tak už jste tady? já.. vy to víte? ona.. jasně... tak sem si ho hned vzala a ptám se.. budu něco platit? .. že neví... tak nakonec že ne.. že mě ho dají :)
zítra jsem už objednaná k mé vetce, tak jsem zvědavá, jestli je nožka vykloubená, nebo zlomená :((
SKONČILO BY U HADA.. CHUDINKA.. KRÁLÍK MU UDĚLÁ NĚCO S NOŽIČKOU A ONI BY SE MU TAKHLE ODVDĚČILI :((
10.4.2011 01:51Reny
tak sem mu kousek mrkvičky nastrouhala na jemno, když sem viděla, jak s těma nakrájenýma nudličkama zápasí a pustil se do toho a jde to lepší ;) čudlík jeden :)
- - - - -
právě mě volal syn, jak je prý malýmu ... abych mu dala zítra od vetky vědět jak to s tou nožičkou vypadá :) chmm.. taky takový starosta jako já... po kom to dítě je?? .DD
ted se mimčo napapkala a papkalo docela dost dlouho, strouhanou mrkvičku a ten kousek heřmánkové tyčky od JR Farm, ta mu asi chutná ;) a ted odpočívá skrčený a choulí se k té nožičce.. je tak statečný... asi ho to musí hodně bolet chudáčka :((
- - - - -
ty jo...jen sem to dopsala a koukám, už zase baští mrkvičku :) docela se k ní i otočil :) ty joo... ten je šikovný, jak se nemůže moc hýbat, tak si zoubkama tu mističku přitáhl víc k sobě, to je šikulka :)
-----------------------------------------------------------------------------------------
10.4. - mám pocit, že je to fakt klučík bojovník :D není to najisto, nechtěla jsem s ním nijak moc manipulovat s chudinkou, ale vážila jsem ho, kdyby potřeboval nějakou injekci, aby vetka věděla váhu a mohla podle toho dávkovat i léky a tak jsem se jukla ;)
-------------------------
Tak sem ho nakonec chudinku malého musela nechat raději uspat :((
já si říkala, že je to jen zlomená noha, že se zafixuje a bude... jenže ono to je s morčíkem dost jinak a sem se s tím furt nechtěla smířit :(( syn mě to pomohl rozhodnout, bo já sama nevím... asi bych se těžko rozhodovala ....snažila sem se vetku umluvit, třeba na amputaci... jenže to prý fakt nemělo cenu... vysvětlovala mě to všechno dopodrobna... ona je ta která se snaží zachránit i nemožné, ale když tohle ona už řekne... je to už na pováženou... ale stejně jsem se nechtěla furt vzdát... ufff...drobeček malinkej, jemňounce pokňorkává... asi ho ta nožička moc bolí :((

papká mrkvičkovou nať

a vybírá i ovesné vločky
je maličký jako křeček, hubený, páteř mu je cítit, žebírka i kyčle :(((

tu pravou přední nožičku má stále pod sebou a když odpočívá, tak si k ní tulí hlavičku, jako když si člověk chová nemocnou ruku... chudinka maličkej :(

ale je to bojovník, snaží se i přes tu bolest papkat .. i zelený oves ochutnal ;)

no, teď se zrovna snaží ukořistit poslední kousíček mrkvové natě :)

si šikovně zoubkama přitáhnul víc k sobě tu mističku s mrkvičkou :D

tady žužlátu JR Farm tyčku čudlík jeden :)

strouhaná mrkvička mu jede ;) má chuť k jídlu, to je dobré znamení :)

no není slaďoučkej, nemá nárok na pokus o záchranu? takovej drobeček bezbrannej :(
Kolem klece jsem dala TOP-FIX supersavý ručník od Trixie, aby na něj náhodou netáhlo a trošku přikryla měkoučkou flanelovou prachovkou aby byl v teploučku :)

dala jsem pod něj tu protiotlakovou podložku, aby byl i v suchu a už spinká miláček můj malej .)

10.4. deopoledne
je vidět, že v noci dokonce cestoval po kleci. Když včera trošku jakoby popolezl, na tu nožku nemůže došlápnout, tak vždycky upadl na čumáček, chvilku odpočíval a znova popolezl a opět na čumáček. Bylo mě ho líto, je fakt statečnej

a zbaštil všechnu strouhanou krkvičku...

tak sem mu dala nášup mrkvičky, když mu tak chutnalo a přidala 3 kapičky Premium C-Vit.

a vločky taky trošku zmizeli, tak už má také doplněno :) sena tam byla hromádka to to také ubylo... hlavně že mu čudlíkovi chutná :)

no joo... mrkvová nať ta mu šmakovala, tu sem mu přinesla na cestu, když sem si pro něj jela :)

to je drobeček rožkošnej, co? :)

no joo... sápe se po mrkvičce :D

letecký pohled.. dobaštit... a jdeme se chystat k vetovi :)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty