Přidávání komentářů k albům je povolenou pouze přihlášeným uživatelům. Přihlašte se.
| oldrich - Frýdek-Místek - Alba Zaregistrován přes 15 let. |
    Karel - 15.7.2011 10:43to je škoda těch ostatních,ale je moc pěkné
| Veronika V. (38) - Praha 5 - Stodůlky - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Chs El Pegas
Specializace chovu na plemena merino, texel, coronet a šeltie v barvě bílá tmavooká.
Sheilla-fenka,jorkšírský teriér Šemík-zrzavý kocour Škubánek-stříbrný kocour Macínek-černo-bílý kocour Berentzen a Becherovka-achatiny |
    Vikča - 15.7.2011 08:08Moc krásná holčička, škoda těch ostatních:-(
Evča Š. (57) - Dubí u Teplic - Alba Zaregistrovaná přes 15 let. Máme dlouhosrstá morčata s PP,US Teddy černé a černobílé. Začínáme s chovem CUY morčat s PP |
    andysek - 15.7.2011 06:46Tak to je mě líto,ale bobíšek je krásnej. | |  MATKA: ''GRANDŠAMPION ČR'' ''ŠAMPION ČR'' Caitlin Queen Madonna - peruánec bílá modrooká |  ''ŠAMPION ČR'' Dylan z Westminsteru peruánec - bílý modrooký |  Incredible Queen Madonna peruánec bílá modrooká | 
|
|