Olik, uživatelka má dalších 14 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


Victoria Diamant, Cipísek od Kuličky, Figaro Porcellino & Cesmínie Fiorella

Hodnocení 4,5 / 5 (11 hlasů)
Fotečky nových přírůstků do rodiny za poslední měsíc.. No nejsou sladcí? :o))Představuji Vám krásnou Coronetí holčičku Victorii v barvě argente lila-šafrán.. Je to naše zlatíčko :)

Co bych Vám o sobě řekla? Asi jen to, že se ráda mazlim, narodila jsem se 1.9.2011, takže jsem ještě prcek :o))

kuk ;)

Tak jdu, mějte se tu dobřee!

A na řadu nastupuje sličný Cipísek od Kuličky... Je úplně úžasnej :) No posuďte sami..

Takže, co Vám mám povědět? Jsem malý zvědavý kluk, co miluje zejména zkoumání a okurky. Rád prošmátrávám kde co, takže pokud jsem puštěn v nějakém novém prostředí, je to objevování na celé hodiny :D

Už zase něco vidím, čekejte tu ;)

Tak jsem nic nenašel, akorát jsem se rozcuchal...

Já jdu, papa...

Tento krasavec se jmenuje Figaro Porcellino, nádherný coronetí sameček s extrémně hustou srstí.. na levé straně mu ale bohužel srst kluci hodně okousali, tak jsem zvědavá za jak dlouho to doroste..

Nazdar jsem Figaro a jsem hoodně dominantní sameček, asi už jen proto, že mi 5. ledna bude rok... Až paničce dorazí nová klec, budu v ní bydlet sám. Budeme se účastnit výstav, tak potřebuji aby ta moje srst nějak vypadala ;)

Hezky mi to ožužlali co?

Tak se loučím, čaau

Naše pěkná modrooká těhulka Cesmínka... Moc fotek není, protože jelikož má tak cca příští týden rodit, nechci ji nějak stresovat...

Zdravím všechny, jak panička psala, mám příští týden rodit mimča tak tu není moc mých fotek. Hledáček objektivu doslova nesnáším a jen už když ho vidím začínám šílet :D No, po porodu sem šoupne naše živitelka více fotek, jak mě, tak miminek. Tak ahoj :)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty