Eliška P, uživatelka má dalších 59 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (9)


Vzpomínka na Roddnyho

Hodnocení 5 / 5 (10 hlasů)
Přišla jsem do zverimexu koupit si morčátko. Koukám do té klece ze spoustou malých střapatých morčátek. Ale které si mám vybrat problesklo mi hlavou když v tom vidím, že se pod hromadou sena krčí malé morčátko.Paní prodavačka mi mezi tím už ukazovala morčátka co tam byla. Já jí najednou zastavila ,,ukažte mi to v tom seně,, tak paní prodavačka zvedla malou chlupatou kuličku. A měla jsem jasno to chci. Byla to láska na první pohled. Z radostí jsem jela domů kde už na nového spolubydlícího čekala připravená klec. Co jsem ho dala do klece začal jíst zeleninku. Jméno už měl dávno vybrané podle filmového morčátka Roddnyho (Dr.Dollitl). A tak druhý den začalo ochočování, morčátko se nechalo vzít nebálo se ruky. A tak se z Roddnyho stal můj nejlepší přítel, jelikož nebyl plachý a neměl morčecího společníka fixoval se na mě.Všude za mnou chodil a když jsem mu zmizela z dohledu začal strašně pískat a neustal dokud mě neviděl to potom přiběhl a musel se mazlit. Po půl roce jsem mu přinesla domů Winnii a myslela si že bude už radši s ní, ale omyl je pravdou. Jeho závislost na mě se nezměnila kolikrát byl radši se mnou než z Winninkou. Rád si hrál z míček, uměl různé věci, díval se se mnou na televizi.Když se něčeho bál utekl ke mě (pavouk v kleci) u veterináře měl hlavu schovanou u mě v rukávu. Byl to můj mazánem,Mimín a nejlepší morčecí přítel. Bylo to jedinečné morčátko, které už nikdy mít nebudu o to je ta bolest z jeho odchodu větší :( . Ty čtyři roky co jsme spolu prožily na ně nikdy nezapomenu, tak jako na tento den 22.2.2012 kdy jsem o Roddnyho přišla.
Roddny budeš mi chybět, tys byl nejlepší přítel můj. Pro ty co nevědí Roddny měl nádor který se nedal operovat. :( :(

Můj mimín

Tahle se se mnou díval na televizi

Miloval různé prolézačky

Nikdy neuměl spát v hamace to radši ležel pod ní. Pelíšek mít nemohl byl čuňátko a čůral si do něj a potom tam ležel.

papá seno, jahodovou tyčinku měl nejradši potom měl rád pamlsky Loftys ty mi nikdy nesměli dojít na nich byl doslova závislý

ode mě si nechal všechno líbit, i ostříhání drápků to si vždycky položil hlavu na ruku a nebo mi žmoulal rukáv


tady do konce dělá Ježíška

byl to pohodář, miloval salátové okurky

a pampelišky
Todle je jeho poslední fotka ještě před tím než se mu udělal nádor.
Roddny mi bude strašně chybět.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty