ket, uživatelka má dalších 82 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (7)


1.Výstava morčat Přerov

Hodnocení 4,8 / 5 (21 hlasů)
Dne 28.4.2012 jsme se účastnily naší úplně první výstavy. Žádný silný show tým jsme neměly, protože ani žádný nemáme, tak jsme nečekaly nic úžasného. Ve standardu C jsme obsadily dvě místa a ve standardu A pouze jedno. Čekatelskou kartičku jsme bohužel nezískali.. Za to ve standardu C se nám dařilo. Klučina získal 97bodů, bohužel na umístění to nestačilo. A naše jediná vystavovaná slečna nám získala jako jedna z mála 99bodů! Nebýt těch nažloutlých chlupů, které se pokusíme vypilovat, bychom měly o půl bodu více. :o) I tak nám tyhle body stačily na to, abychom porazily všechny mazlíky a umístily se na PRVNÍM MÍSTĚ!:))) Máme ohromnou radost, sice jsou to ''jen'' mazlíci, ale i tak. První místo na první výstavě se cení. :o)

EDIT 7.6.2012 ~ Tak mi přišel dopis od klubu morčat, děsila jsem se, co v dopisu naleznu a ejhle, ona je to čekatelská kartička, oznamující, že náš slaďouš, ve standardu A, získal 98bodů!!!! :o) Já fakt nevím, co si mám myslet.. :o)Xanynka s cenou. :o)

Xanynka opět s cenou.

I s diplomem.

Všechny výhry v mazlících (Seno, Hobliny, Krmení, Podestýlka + Cena a diplom)
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty