ket, uživatelka má dalších 82 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (6)


7. Výstava morčat Bohuňovice

Hodnocení 4,7 / 5 (16 hlasů)
Konečně jsme vyjely na další výstavu, tentokrát až k Olomouci do Bohuňovic. S sebou jsme táhly čtyři morčata, přičemž to nejmladší byl náš odchov, tak jsme byly zvědavé jak asi dopadne. Vkládaly jsme do ní největší naděje.. Jinak jsme se na výstavě dozvěděly leccos, samotná výstava byla velice příjemná, byly jsme převelice spokojeny. :o) Z výstavy jsme si odvezly i dvě kartičky na čekatele českého šampiona a jedna nám utekla pouhý o půl bod.

Největší radost nám udělala naše Bellie, která si kromě pěkných 96,5 bodů v baby (nemá ani čtyři měsíce) odvezla i ocenění! Opravdu nad překvapila a jsme na ni právoplatně pyšní, tohle jsme opravdu nečekaly. Odvezla si 2. NEJLEPŠÍ DLOUHOSRSTÉ BABY, takže jen žasneme, že něco takového dokázala. Bylo tam dalších 13 baby dlouhosrstých a všechno je pro nás veliká konkurence, tak ještě teď čučíme, že jsme něčeho takového dosáhly s vlastním odchovem. :o)Belluša :o)

a zase Belluša

jak si hověla v kleci :)

opět ve výstavní kleci
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty