xlin13ka, uživatelka má dalších 10 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Kastrace Montyho

Hodnocení 5 / 5 (7 hlasů)
Dne 2.1.2013 absolvoval náš Monty ve věku 11 měsíců kastraci. Kastraci jsme nechali dělat u MVDr. Vrškové. Paní doktorku můžu vřele doporučit. Je pečlivá, starostlivá a morčatům opravdu rozumím.

Na zákrok jsme byli objednaní na 18 hodinu. Pro příjezdu paní doktorka Montyho zkontrolovala a píchla mu nějaké anestezikum a vysvětlila nám, co všechno se bude se samečkem dít.

Ihned po operaci nám paní doktorka dokonce i zavolala, že všechno proběhlo v pořádku a že platí vyzvednutí v domluvený čas. Chtěla ho mít pod dohledem, dokud se neprobere. Aplikovala mu jinak i antibiotika a přípravek na podporu funkci střev, aby se brzy rozbaštil. Máme doma dávat proti bolesti Meloxoral.

Kontrolu máme za týden.

9.1.2013 Kontola byla v naprostém pořádku, ranky se krásně zhojili, Monťák dostal pochvalu. Máme mu dát ještě aspoň 3 týdny čas, aby se mu to pořádně zhojilo i ve vnitř a pak ho dát ke kamošce. Paní doktorka se ani tak nebojí, že by ji mohl oplodnit. Spíš jak bude cítit samičku, bude tlačit na to své pohlaví, mohl by si tam vevnitř něco udělat. Proto raději ten klid. :-)

Ještě s parádou

Hodinu po zákroku

Hodinu po zákroku - jsou vidět ranky, které se brzy spojí a zacelí.

4 dny po zákroku, ranky ještě nejsou úplně spojené. Omlouvám se za špatné foto, Monťák byl hrozně nervozní, nevydržel se ani chviličku se nehýbat.

Týden po zákroku, jsou vidět pěkně stroupky. Zhojilo se to moc pěkně.
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty