Michala, uživatelka má dalších 60 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (13)


MORČECÍ VÝBAVA- NA PRODEJ !

Hodnocení 4,9 / 5 (31 hlasů)
ZDE NALEZNETE VEŠKEROU MORČECÍ VÝBAVIČKU OD KLECE AŽ PO KLEŠTIČKY NA DRÁPKY, KTEROU JE U NÁS MOŽNO POŘÍDIT.

více infomací o našich morčounech naleznete na http://www.matadel.wbs.cz , neaktualizovala jsem ani nepamatuju, nicméně morčecí sestava je prakticky neměnná :)

mail: matadel@seznam.cz
Tel.: 721 934 542

Aktuálně nabízená výbava je k vidění zde v tomto albu a nebo fyzicky, stejně jako morčata, v Olomučanech (u Blanska; dobrá dojezdnost z Brna), k odběru tamtéž. U výbavičky i u morčat (pokud si zvládnete vybrat podle fotek a netoužíte si potřást packou s rodiči vašeho nového domácího mazlíčka) je možná doprava i do Brna, mívám poměrně často cestu. Přes kurýry všeho druhu zvířata neposílám. Chovatelské potřeby mohu zaslat i poštou (s připočítaným poštovným dle rozměrů a hmotnosti zásilky, dle skutečných nákladů).


K našim morčatům-

prďolové odchází do nových domovů v dobré kondici i náladě :)

Protože mi není jedno ke komu morčátko půjde a jak se bude mít, upřednostňuji zájemce, kteří berou na vědomí, že morče je skupinové zvíře a samotnému je mu smutno... tj. ty, kteří už doma jedno morčátko mají (nebo mají v plánu si ho pořídit, třeba i jinde), nebo ty, kteří si od nás berou kousky rovnou dva ;)

Začátečníkům se vším ráda poradím, při odběru i kdykoliv v budoucnu. Žádný problém.
stránka 1 ze 2
  další »Prakticky neustále máme ,,na skladě" morčecí miminka - rexe, hladké a rozety. Tu a tam i něco dllouhosrstého. Info telefonicky, foto následně mailem ;)

Dále je možné u nás zakoupit morčecí výbavičku. Odběr osobní (a zdarma) Olomučany (značka ideál), popř. Brno; nebo lze zaslat poštou s připočítaným poštovným dle váhy a velikosti zásilky. Mrkněte dále....

kvalitní směska Apetit KR, kterou krmíme. Spíše lehčí. Velmi nám chutná, nenecháváme zbytky. 50 Kč/kg

Granule Berkel s vitamínem C, 35 Kč/ kg

...a trocha mlsání... kytičky Darwins s echinaceou. 100 g, 25,- Kč

Darwins válečky s vojtěškou. 100 g, 25,- Kč

seno luční úhledně zabalené, výrobce uvádí 25 litrů; 25,-

pytel sena neúhledný, ale dlouho vydrží :) 110,- Kč, seno do vlastního pytle 100,-. Pytlované seno v současné době nabízím jen k morčátkům od nás (máme omezené množství), děkuji za pochopení.

přepravka malá (spíš na jedno morče, ale na kratší vzdálenost nebo třeba během čištění se v ní na chvíli vlezou i dvě), rozměry 30 x 21 x 23 (existuje i menší, na přání mohu dodat), cena 200,- Nyní máme šedo-malinové a šedo-zelené.

přepravka střední - rozměry 40 x 22 x 30, ta už je pro dvě morčátka komfortní i na delší cestu, cena 300,- . K dispozici fialové nebo modro- šedé.

přepravka velká - pořádná přepravka pro ještě více pohodlí.. moc hezká. Rozměry 44 x 33 X 32 + víko. Odnesete v ní i kočku ;) Cena 400,- K dispozici fialové, nebo modro- šedé.

...a další typ střední přepravky. Rozměry 39 x 29 x 25, cena 280,-, k dispozici barva oranžová, zelená, modrá.

a další velká přepravka (48x36x22), průhledné zaoblené víko, takže je vidět co se děje uvnitř, a to i zdálky :) Velmi prostorná, dost místa v ní bude mít třeba i číča, nosnost 5 kg. K dispozici máme zelené, modré a oranžové provedení. 370,-

kleště na drápky LUX, protiskluzové... námi prověřený typ, jeden exemplář těchto kleští máme už 10 let, ostříhaly nám tisíce drápků a občas byly použité i jako štípačky na kdeco:) ostří ale stále skvělé.. takže doporučujeme:) 130,-

kleště na drápky Fine Look. Dlouhými roky používání je prověřené nemáme, ale tváří se dobře :) 90,-

hobliny Allspan lisované, 550 litrů, opravdu dloooooouho vydrží (v porovnáním s malými balíčky ze zverimexu cca třetinové náklady na čištění), bezprašné. 330,- Nezasílám poštou, pouze osobní odběr v Brně nebo u nás v Olomučanech.

velký pytel hoblin volně sypaných, 70,- Tyto hobliny nabízím pouze příležitostně a pouze k morčátkům od nás, máme omezené množství, děkuji za pochopení.

nejoblíbenější (a pro dvě morčátka vhodný) rozměr klece - 100 x 53 x 46 cm; 800 Kč

Ale co je větší, to je lepší:) takže nabízíme i klece 120 x 59 x 46, cena 1000,-

v nabídce máme i klec 80 x 43 x 42 - např. pro samici s mláďaty, nebo pro případ, že morčátka tráví svůj čas často i mimo klec; 650,- Kč
20212223242526272829
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »