Maggie, uživatelka má ještě jedno album« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (10)


Vzpomínkové album našeho Bobíska

Hodnocení 5 / 5 (18 hlasů)
Včera (23. 10. 2013) nás navždy opustilo naše sluníčko Bobísek. Byl miláčkem celé rodiny, rozjasněním každého dne.
Předminulou sobotu z "minuty na minutu" přestal papat. V neděli 13. 10. jsme šli na pohotovost, měl nafouklé bříško a byly zjištěny přerostlé zadní zuby ("mostík").
V pondělí jsme šli hned ráno k naší vetce, hned na středu bylo naplánováno broušení zoubků v narkóze. Hned druhý den nám začal papat. Další den se vše změnilo. Nepapal, přestože měl obrovskou chuť, přišel k mističce, očmuchal, snažil se vzít jídlo do pusinky, nešlo to. Seděl nahrbený v koutku. Poté jsme byli každý den na veterině, chudáček dostával spoustu injekcí, které vždy na ten den zabraly.
Dle kontrol byly zoubky po zákroku v pořádku, žádné komplikace. Stále jsme čekali na "rozpapání", zda nepapá kvůli bolestem či nafouklému bříšku. Poctivě jsme dokrmovali kašičkou, ale vidět jak je smutný bylo hrozné.
Včera, tj. po 8 dnech od broušení, kdy se stav vůbec nelepšil, jsme se na kontrole dozvěděli, že má nateklý krček. Chudinka kvůli tomuhle nepapal. Byly provedeny 2 biopsie. Bohužel jsme se dozvěděly zprávu, která nás totálně položila na lopatky. Diagnóza: lymfom (agresivní zhoubný nádor, u kterého není šance na vyléčení). Následoval naprostý šok, nepopsatelné.
Včera bylo vidět, že velmi trpí. Následovalo snad nejhorší rozhodnutí v mém životě, nenechat to naše chlupaté klubíčko trpět a jít na uspávací injekci. Vzít Bobíska do náručí, loučit se s ním, následně dát do přepravky a jet....
Přístup paní dr. Chylíkové byl úžasný, byla velmi citlivá a hodná. Po první uspávací injekci nám Bobíska dala na 10 min. do náručí, abychom se rozloučily a poté mu píchla injekci do srdíčka.Že by něco k papání?

Kuk z pelíšku.

Jooo, lenošení na dece, to jsem miloval.

Za salátkem bych šel na kraj světa.

S paničkou si lebedíme...

a lebedíme.

Pohodlí nadevše.

Sbohem, Bobísku, nikdy na tebe nezapomeneme!
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty