Xhejm202, uživatelka má dalších 10 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (9)


Mrně

Hodnocení 4,9 / 5 (22 hlasů)
15.1.2014 se u nás narodila zatím nejmenší miminka. Největší mělo 80g, pak 69g, 2 měla 50g a poslední mrňousek pouhých 37g. Největší mimčo jsem hned šoupla k jiné kojící samičce, 4 zůstali u maminy původní.

O nejmenším miminku jsem si říkala, že umře, nebylo schopné pohybu... Když jsem se po několika hodinách vrátila domů miminko stále žilo, ale pořád vypadalo stejně. Leželo na boku, lapalo po dechu a ostatní po něm běhali.

Rozhodla jsem se tedy pro dokrmování, když je to takový bojovník. Zkoušela jsem kotěcí sušené mléko, ale na něm prcek jen v podstatě přežíval, pořád ležel na boku a nenabíral. Po dvou dnech jsem se rozhodla namíchat koktejl z plnotučného mléka, plnotučného tvarohu, probiotik a vitamínů.

Odpoledne už mrňousek stál na nožičkách a večer, po krmení, si docupital na předložku u krbu, kde se natáhl a nožky hodil dozadu. To mě totálně dostalo :)

a další dny to už bylo jen a jen lepší. Nyní je mrňousovi 10 dní. Baští v podstatě všechnu zeleninu, seno i ovesné vločky.

O jídlo se hlásí každých 30 minut, přes noc každou hodinu.

Občas je to těžké, náročné a únavné. Zvlášť když člověk jezdí do práce, do školy na zkoušky, a moc toho nenaspí :-D Ale jsem moc ráda, že ho máme a že takhle bojujeme, moc doufám že to prcek zvládne.

Přeci jen váha 56g je skoro nic a stále se musí počítat s čímkoli.

Ostatním miminkům se také daří velmi dobře :-)Mrňous dnes 17.2.2014

Všimněte si toho pupku :))

Druhý morčík zleva je 37g mrňousek

Válečka u krbu :)

Občas je to prostě lepší na zemi :))
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty