Ehrena, uživatelka má dalších 45 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Cipísek - 28.6.2012 - 9.5.2015 - vzpomínkové album

Hodnocení 5 / 5 (5 hlasů)
Maličký satének, krásně sytě oranžový, z CHS Anubis. Přivezli nám ho jako 3 měsíčního a byl na ten věk hodně malý a drobný, a taky trochu nestandartní, měl delší srst, než by jako hladkosrstý měl mít. Ale nám to nevadilo, na výstavy nejezdíme, nechováme, takže nám o to nejde. Celý život zůstal drobný, maximální váhu měl 950g asi ve dvou letech, ke konci před zjištěním nemoci šel s váhou zase hodně dolů.
Měl být parťák pro našeho slepého Žižlíka, ale bohužel jsem je po cca roce musela oddělit, jednou se spolu trochu víc chytli a už to nešlo dát je dohromady. Žižlík je v tomhle asi díky tomu, že nevidí, hodně opatrný.
Měli spolu kontakt aspoň přes mříž. Tak jim to vyhovovalo.
Cipísek byl malý velký hrdina, přes svoji vážnou nemoc se snažil až do konce chovat jako čilý a zdravý morčáček, při užívání léků byl opravdu čilý a čiperný, bohužel ke konci už ho nešlo ani nakrmit, všechno mu vytékalo z tlamičky ven, asi už ho i bolela. Musela jsem udělat ten poslední krok a nechat ho uspat.
Chlapečku, moc mi chybíš.

Ještě v domovské CHS

Cipísek a sestřičky

Maličký Cipísek už u našeho Žižlíka ve výběhu.

Moc se mu tam líbilo.


Hned zabral domeček.Kuk! :-)

Domečky miloval až do konce.

A taky výhled z jejich střechy.

Bohužel se u něj projevila osteodystrofie - nemoc saténů - i přes dokrmování a udržovací léčbu vydržel jen další 3 měsíce od projevení příznaků, musela jsem ho nechat uspat.

Miláčku náš, nedokázala jsem pro tebe už víc udělat, pořád na tebe ale myslím, chlapečku náš.,
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty