Noemi, uživatelka má dalších 121 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Prodej mladých samiček od Julie

Hodnocení 5 / 5 (2 hlasy)
Nastal čas redukce chovu. S těžkým srdcem nabízím k prodeji tyto perspektivní mladé samičky. Byly pro můj chov krémovo-bílých hladkých, ale potřebuju snížit počet morčátek. Proto si nechávám důchodce a mazlíky a pěkné samičky, které jinde v chovu pomůžou, posílám dále. Majitele budu vybírat.
Odběr nejlépe před 20.9., protože pak budu 5 týdnů v zahraničí a bude pro mě komplikovanější domluvit předání novým majitelům.
Morčata se nacházejí v Hradci Králové, možno předat v Brně. Jejich rodiče a PP lze dohledat na http://odjulie.ic.cz v odchovech a chovných morčatech.
Nakryté samičky jsem musela dát k samci, protože se jim blíží rok. Samec: grandšampion US teddy SG, krém-bílý (Hagrid). Pokud se potvrdí březost, budou samičky k prodeji s mírným navýšením ceny.
Kontakt: http://odjulie.ic.cz a noemi.lisa@centrum.cz nebo 608002822.Xoxo od Julie - hladké SATÉN ATG, bílá tmavooká (po dvou krém-bílých rodičích) VOLNÁ

Stáří měsíc a půl. Vhodná i na výstavy a chov. Delší hlava, nádherné uši.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty