Tygrinka, uživatelka má další 4 alba« předchozí | následujíci »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Současné osazenstvo

Hodnocení 5 / 5 (6 hlasů)
Prosinec 2015Tíček ve výběhu ze spodku klece 120x60. Vedle je metrová klec pro dalšího myšáka. Kluky v ubikacích střídám, aby se na všechny dostal výběh, a také jim to dělá dobře. Mají změnu a rádi si pokecají s dalšími kámoši.

Ferda, dědouš, je mu teď asi 7 let.

Tíček bydlí s Ferdou. Po přinesení Ferdy se dost rychle spřátelili, ačkoliv byli oba již dospělí. Ferda má recidivující absces na čelisti (proto ta jizva), asi to spěje k utracení. Bohužel... Když je mu hůř, tak ho nechávám bydlet samotného.

Kulíšek (tmavý) a Myšínek. Kluci mohou bydlet spolu ve dvojkleci a jen po omezenou dobu. Pak začne dělat Myšínek ramena, tak je musím cca za den dva oddělit. Kulíška dávám také dohromady s Tíčkem. Tam je soužití zcela bezproblémové.

Kulíšek - vyhozen do listí na Proseku, naštěstí přežil bez úhony. Ačkoliv to vypadalo, že budou bydlet s Myšínkem, nakonec se během roku 2016 vše změnilo a Kulíšek udělal nerozlučnou dvojku s Tobiášem :o)

Matýsek - vyhozen v Krči v parku. Přežil naštěstí bez úhony. Ačkoliv přišel jako odrostlé mládě a nebyl agresivní, žádný s myšáků ho do dvojice nepřijal. Největší jeho kámoš je Tobiáš.

Tobiáš, křížená rozeta, pracovní název housenka :o)

Tobiáš ještě jednou. A propojení klecí. Dvířka mohu mít zavřená nebo otevřít a morčáci mohou skákat sem tam.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty