Šafka, uživatelka má dalších 106 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Fabien Garret alias Ferda - vzpomínáme

Hodnocení 4,7 / 5 (16 hlasů)
Tak to byl první album našeho Ferdíka, který jsem doplnila fotkama z jeho života a tímto oznamuji, že nám navždy odešel báječný kamarád, výstavní mazák s 98b. na lístku, báječný otec několika vrhů a nenahraditelný parťák - Fabien Garret.
Bude nám moc chybět...... byl první hladké morče s PP v naší CHS.
Jeho úraz z mládí se mu stal osudným..... po 2.odstranění velkého abscesu, který se mu znova po půlroce objevil, mu selhalo srdíčko a Ferdík to už nezvládl.

Takhle to začalo.....

Ferdík je naše první hladkosrsté morče s PP původem z CHS Garret od Hanky Drhovské - jinak v pořadí již třetí hlaďáček. První byla Stefinka a její manžel Betmenek, oba jsou, bohužel, u nás už jen ve vzpomínkách...
Ferda je úžasné zvířátko, povahově zcela jiný, nežli tedíci! Je klidný, důvěřivý a úžasně komunikativní a i přes veškeré trable a trápení, které teď máme - nešťastnou náhodou při čištění ubikace byl napadem dospělým samcem a ošklivě pokousán - je to mírumilovné zvířátko. Trpelivě snáší čištění prokousnutého vnějšího zvukovodu a nikdy nekousne. Rána ve tváři už je skoro zahojená, už zbývá jen to ouško. Věřím, že bude v pořádku a bude k vidění na některé z výstav :-)...................... a ano, Ferdík to zvládl.. a získal na své velké výstavě v České Lípě nádherných 98.b.

Hani - díky moc!!!!Ahoj všem. tak to jsem já, Ferdásek, jinak Fabien Garret hladké morče v barvě oranžové :-)

Můj taťka je mezi chovateli znám a moje malá panička je z něj děsně nadšená - jmenuje se Rasputin vom EIDENTAL a prý po něm mám tak úžasnou povahu - zase říká Hanka

.. mamča se jmenuje Aleshka O´La La a pochází ze stejné CHS jako moje kámoška Vanilka O´La La - která bydlí v obýváku a má te´d pánksou návštěvu - která se mimochodem, zdržuje už 14 dní i na noc....

Myslím, že jsem vážně společenský kluk.. a i přes tu šílenou nehodu, co se stala, jsem pohodář. Holt jsem narušil něčí ego, někdo prostě nezvládl můj šarm a krásu -a hlavně to, jak ze mě holky šílej, i ty tedíkatý :-)

..a tak nepozorovaně přeběhl pokoj a vklouzl ke mě do přepravky a zezadu - srab - mě pokousal!! Řval jsem jako o život a i když záchrana tu byla do 2 vteřin, odneslo to moje ouško a tvář. V náručí po čištění a aplikaci léků - tam je dobře.

Vyrovnal jsem se s tím líp, jak moje malá Kačenka dcera Šafky, která to tu má na povel :-) , sama mě vozila k doktorovi - mimochodem, milej chlapík, a pořád mě opečovávala.. No, hlavně, že to bude všechno OK

.. po aplikaci léků - celej zapatlanej - ale prý to pomáhá.. rána ve tváři už je nepatrná.. ale ta, co je pod boltcem.. hrůůza, ještě, že není vidět!!

.. to je fotka stará týden - váha 445g a ouško fest bolavé..

.. a dneska? je 17.4. mám skvělích 551g a žeru si tu trávu.. jen tak.. jako by se nechumelilo.. joo, správná péče.. to je základ bydlení :-) a já takové našel.. v CHS Anamsunamon :-)

Péči, lásku a pohodu.. kolem je to tady samá baba... a jsem hýčkaný neustále :-) joo, tady je fain :-)

Reina a Ferdík - manželé

Ferda a harém

Ferda v denním bydlení v kuchyni

Ferdíkovo děti vrh B Anamsunamon

Ferda

a ještě Reina s Ferdíkem

Dcery Ferdy : Baboo a Bubee Anamsunamon

holky BB

dvojčata BB

BB v dvojgarsonce

mamka Ferdíka - Aleshka, stále žije v naší CHS

... a Ferdíkův kukuč.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty