koly, uživatelka má dalších 221 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


NA PRODEJ !!! HOLKY :-)

Zatím nikdo nehodnotil.
CHS Nickola nabízí na prodej dlouhosrsté morčátka a gennové skinny - samičky - všichni již okamžitě k odběru. Vhodné na mazlíka, do chovu , i na výstavy .
Možnost odběru v Kopřivnici, v Ostravě a okolí, možnost dovozu do Prahy a po domluvě možnost dovozu do Brna, v sobotu 7.1. možnost dovozu na výstavu morčat do Prahy a dále z výstavy dle dohody poslat.
pište na e-mail : 4koly@seznam.cz nebo mobil: 603195768 - pouze SMS - odpovímY 1... Nickola - nar. 2.12.2016 - sheltie černá-bílá - matka: Delissa Elitta - coronet černá-bílá, otec: Omar Hairy Monster - sheltie černá s bílou - předběžná rezervace !

Y 2... Nickola - nar. 2.12.2016 - sheltie černá-bílá - matka: Delissa Elitta - coronet černá-bílá, otec: Omar Hairy Monster - sheltie černá s bílou

Y 3... Nickola - nar. 2.12.2016 - texel černá-bílá - matka: Delissa Elitta - coronet černá-bílá, otec: Omar Hairy Monster - sheltie černá s bílou - předběžná rezervace !

Z 1 Nickola- nar. 9.12.2016 - texel - černá-bílá - matka: Gretchen Nickola - texel černá s bílou, otec: Ricoletto Nickola - texel aguti zlatý-bílý - - předběžná rezervace !

Z 2 Nickola- nar. 9.12.2016 - texel - černá-bílá - matka: Gretchen Nickola - texel černá s bílou, otec: Ricoletto Nickola - texel aguti zlatý-bílý

genová skinny - nar. 10.12.2016 - černá-bílá - matka: Mara - Xuli od Prďoly - crested SKG - černá-bílá, otec: I´m Wodouch Z Hůrky - skinny černá-bílá - REZERVACE !!

genová skinny - nar. 10.12.2016 - červená-bílá a vírky na zádech :-) - matka: Mara - Xuli od Prďoly - crested SKG - černá-bílá, otec: I´m Wodouch Z Hůrky - skinny černá-bílá - REZERVACE !!

genová skinny hladká - nar. 25.11.2016 - zlatá aguti - matka: Ebigail Nickola -skinny aguti zlatá, otec: Armando Cavalletto - hladký šiml zlatá aguti
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty