koly, uživatelka má dalších 221 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


NA PRODEJ !! Dlouhosrsté holčičky - z CHS Nickola

Zatím nikdo nehodnotil.
CHS Nickola nabízí na prodej holčičky - dlouhosrsté morčátka - všichni již okamžitě k odběru. Některé vhodné na výstavu, vhodné do chovu, ale také jako krásní mazlíčci.
V neděli 26.3. budu na Fauna trzích v Ostravě. Možnost vyzvednutí.
Mohu nechat dovézt v sobotu 25.3. na výstavu morčat - Rychnov nad Knežnou.
Dovezu na výstavu v sobotu 1.4.2017 do Prahy - Žižkovská výstava morčat
Možnost odběru v Ostravě a okolí, možnost dovozu do Prahy a po domluvě možnost dovozu do Brna.
pište na e-mail : 4koly@seznam.cz nebo mobil: 603195768 - pouze SMS - odpovímH...Nickola - coronet - černá s bílou - nar. 28.1.2017

matka: Tortelína Nickola - coronet -černá a otec: Peecaboo Nickola - texel černá-bílá. Vhodná do chovu a na mazlíčka - PRODÁNA !!!

I... Nickola - texel - aguti zlatá - bílá - nar. 4.2.2017

matka: Angelique Nickola - texel aguti zlatá-bílá otec: Apostrof Wolf & gang Cavies - sheltie aguti oranž. Vhodná do chovu a na mazlíčka - PRODÁNA !!

F 1 .. Nickola - sheltie aguti zlatá s bílou - nar. 25.1.2017

matka: Moravian Jewel Alenka - sheltie - aguti zlatá-bílá, otec: Apostrof Wolf & gang Cavies - sheltie - aguti oranž. Vhodná do chovu a na mazlíčka - PRODÁNA !!

F 2 .. Nickola - sheltie aguti zlatá s bílou - nar. 25.1.2017

matka: Moravian Jewel Alenka - sheltie - aguti zlatá-bílá, otec: Apostrof Wolf & gang Cavies - sheltie - aguti oranž. Vhodná do chovu a na mazlíčka, možné zkusit výstavy - PRODÁNA !!

F 3 .. Nickola - texel aguti zlatá s bílou - nar. 25.1.2017

matka: Moravian Jewel Alenka - sheltie - aguti zlatá-bílá, otec: Apostrof Wolf & gang Cavies - sheltie - aguti oranž. Vhodná do chovu a na mazlíčka, možné zkusit výstavy. PRODÁNA !!!

F 4 .. Nickola - texel bílá s aguti zlatou - nar. 25.1.2017

matka: Moravian Jewel Alenka - sheltie - aguti zlatá-bílá, otec: Apostrof Wolf & gang Cavies - sheltie - aguti oranž. Vhodná do chovu a na mazlíčka. NA PRODEJ !!

E 1 .. Nickola - sheltie - šiml černá - bílá- nar. 23.1.2017

matka Ywonne Nickola - sheltie -černá otec: Okanagan Nickola - sheltie -černý šiml. Vhodná do chovu šimlů a na mazlíčka. - PRODÁNA !!!

E 2 .. Nickola - sheltie - šiml černá - bílá- nar. 23.1.2017

matka Ywonne Nickola - sheltie -černá otec: Okanagan Nickola - sheltie -černý šiml. Vhodná do chovu šimlů a na mazlíčka. - PRODÁNA !!!
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty