Bart, uživatelka má dalších 36 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (1)


Samuel a Nico - koupání

Hodnocení 5 / 5 (6 hlasů)
Téma, které tady rádi moc nemáte, ale nám majitelům dlouhosrstých a navíc světlých plemen nic jiného nezbývá, koupání je občas potřeba. Já cca 1 za měsíc vyhlašuji morčecí welness den. Nejdříve koupel ve vaničce - odmáčení nejhorších nečistot, potom mydlení a sprchování. Odpočinek a zábal v ručníku a následné fénování. Dále kadeřnické úpravy a preventivní prohlídka. Následuje ještě manikúra a pedikúra - ta až nakonec, tak že na fotkách nejsou drápky ještě upraveny...
Musím říct, že koupel ve vaničce žádnému morčeti nikdy nevadila. Na sprchování si časem zvyknou a probíhá také v klidu. Nico se koupal teprve potřetí, tak že se sprchy ještě bojí a zdrhá před ní. Fénování mi milovala úplně všechna morčata, ale s česáním je to úplně naopak. Přitom můžou zešílet... Já někdy taky :-) Sebastien se bál i nůžek a při stříhání srsti kvičel, jako kdyby v těch chlupech měl nervy. Při stříhání drápků to má každé morče jinak, některé v klidu drží, jiné se cuká a přitom kouše. Tihle dva to ale zvládají v pohodě. Samuel - to je vůbec takový medvídek ;;;-))) Dvě stránky k prohlížení - od namáčení až po učesání. Na jednu se to nějak nevešlo.
stránka 1 ze 2
  další »


2021222324252627282930313233
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »