Babu, uživatelka má dalších 6 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Babet,Šmudla,Paddy S.

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)Jmenuji se Paddy. V rodině jsem momentálně jediný chlap. Mám na starosti 3 ženské: "mámu" a dvě zubatice :-). Jsem z ChS Savonnier, vrh P2 *31.3.2006. Sourozenci: Peggy od Myšáků, Patrick a Paula (zatím jsme nezjistili jejich náhradní rodinu).

Jak tak na sebe koukám do zrcadla, myslím, že už jsem dospělý. A sluší mi to, že jo?

Vzdělání je důležité i pro mě. Máma mi půjčila knihu o morčatech. To je k nevíře, co všechno o mě ten autor ví - a to ho vůbec neznám :-o

To čtení mě pěkně unavilo. Ještě štěstí, že s knihama se dá dělat spousta zajímavých věcí...

Tak takhle jsem vypadal, když mě Mydlářovi inzerovali. Úplně malý miminko jsem byl a nynější máma se do mě prý na této fotce zamilovala :-)

Já jsem Babetka ze zveráku. Mám malou vadu - na jedno oko nevidím vůbec, na to druhé slabě. Máma má ze mě legraci. Když se rozeběhnu, často do něčeho vrazím. Má snahu mě potom pomazlit. Tím mě někdy dost naštve. Copak jsem snad dementní? :-)

Já jsem Šmudla. Máma mě adoptovala ze zverimexu. S Paddym jsme velcí kamarádi (no, omylem jsem s ním čekala rodinu) Teda já to měla v úmyslu, ale mámě jsme to neřekli :-)

Tak to jsem já - Babet a máminy bačkory :-)

Tak tyhle bytosti nás navštívili z jiného světa. Bohužel odešli dřív, než se rozkoukali. Jejich maminka je Šmudla a tatínkem je Paddy. Mimi přišla na svět císařským řezem a ani jedno mimi se z narkozy neprobralo.

No to je dost, že konečně fotíš zase mě (Paddyho). Pro tuto příležitost jsem si nechal udělat trvalý make-up - bílé linky kolem očí. Ale máma je stejně zatížená na ty moje ušiska :-)

Kuk. Já jsem vyloženě fotogenickej, ale taky bys už mohla ten foťák odložit a dát mi nějakou tu dobrůůůůůtku. Jsem přece jen starosta naší smečky.
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty