MMMoni, uživatelka má dalších 44 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Vrh M + morčíci na prodej

Zatím nikdo nehodnotil.
27.9.06 se narodily miminka Perly von Coburgercobolden - peru, černočervenobíla, satén a Honzíka Cavia Ania - alpaka, černobílý.

A taky máme morčátka na prodej!
stránka 1 ze 2
  další »

Vrh M spolu, 2 holky a 2 kluci

Marion Lothlorien - holcicka, zustava doma. Peru zelvovinova s bilou, saten s TG


Marco Lothlorien - kluk, peru zelvovinovy s bilou, SG, TG, rezervace pro Z. KupkovouMario Lothlorien - kluk, peru, cernobily s cervenou, saten s TG, rezervace pro H. StochlovouMiranda Lothlorien - holka, cernobila s cervenou, peru, SG, TG. Rezervace pro Vercu Fojtikovou.Samec Hagrid, seltie, registrovany. Vhodny i na vystavy, dobry v typu. Narozen 5/06, již prodaný.


Samec Nick von Coburgerkobolden, import z Nemecka, narozen v dubnu 2006, cernobily peru, mozne SG, již prodaný.

Ma moc peknou tmavou cernou, standartni.


Samec Narcius Sfinga, registrovany, vhodny do chovu. Na vystavy ne, ma tmave pruhy na zadech. Vyborny mazlik a kamarad. Na prodej. Rezervace pro Martinu Stastnou.


Holka, narozena v Breznu 2006, Kalinka von Coburgerkobolden, moc dobra v typu, standartni, mohutna. Svetlejsi barva, promichane barvy. Na prodej. Import Nemecko. Již není na prodej.
20212223242526272829
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty
stránka 1 ze 2
  další »