Oliva, uživatelka má dalších 12 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Představuji vám Jonáše a Olivu

Hodnocení 5 / 5 (3 hlasy)
Jonáš (angora, stará asi rok a třičtvrtě, zverimex) - naše Jonáš je samička, Jonáš se jmenuje proto, že jsme si rok a půl mysleli, že je to kluk a protože byla na to jméno už zvyklá, tak jsme jí ho nechali :-) . Jakmile jsem zjistila, že je Jonáš holka, tak jsem se zaradovala a začala jí hledat kamarádku. A v jednom malinkým, nenápadným zverimexu jsem jí našla!

Oliva (coronet, asi třičtvrtě roku, zverimex) - když jsem jí přinesla domu, položila jsem hned obě holky na "neutrální půdu" sedačku, hrozně dlouho vedle sebe seděly jak 2 pecky a nic, ale nakonec se Olivka odhodlala a pomaloučku se zavrtala Jonáškovi do kožichu. Pravda - Jonáš sice nadávala, protože byla zvyklá žít dlouho sama, ale nakonec si zvykla i na tohle klíšťátko, který má od tý doby v kožichu skoro nonstop :-)) a to i přes to, že už je Olivka veliká. Jakmile se něčeho bojí, zapíchne Jonášovi do kožichu aspoň tu hlavu a ani se nehne. A Jonáš? Pochopitelně, že si občas ještě zanadává, ale co jí zbejvá, Oliva je prostě přílepka :-)Jonáš - kuk!

Olívka a její skrýš

holky venku...

Beranice? Paruka?

1. Seznamování s Pepíkem: Quik,hele co to je?

2. Já jsem Pepík a ty?

3. Uiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! Ono se to hejbe!

Holky pozor, vyletí ptáček, nehýbat se

Konec dobrý, všechno dobré...Jonáš, Oliva a Pepík - přátelské posezení ;-) :-)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty