Evína, uživatelka má dalších 62 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (3)


Portréty

Hodnocení 5 / 5 (7 hlasů)

Brundibára je na pohled okouzlující stvoření, ale je hrozně tvrdohlavá. Ostatní morčata jí lezou na nervy a lidi ještě víc. Když se nám ji podaří ulovit do náruče a nemáme pro ni nějaký pamlsek, tak nás klidně kousne. Přesto je to můj největší miláček.

Falbalík je nejmenší a proto se při soužití s ostatními morčaty řídí heslem "moudřejší ustoupí". Umí obratně uhýbat před kousanci ostatních samiček. Zato lidem bezmezně důvěřuje, nechá se beze strachu pohladit, pomuchlat, olizuje nám při tom ruce a vrže.

Julča je pravá dáma a od lidí vyžaduje jemné zacházení. Při zvedání nadává, ale na klíně se brzy uklidní, rozplácne a vrní blahem. Mezi morčaty si udržuje přirozenou autoritu. Pohybuje se pomalu, rozvážně a v jídle je vybíravá.

Ťutík je otesánek, lenoch a býval i velký "kanec". Pravidelně posiluje (zvedá těžké větve, mrkve a jiná břemena). V lidské náruči se mění v hadrového medvídka a tak je ideálním mazlíkem pro děti.
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty