Oliva, uživatelka má dalších 12 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
přidat komentář


Naše první miminka

Hodnocení 5 / 5 (2 hlasy)
Tak to jsme my. Narodily jsme se 28.8.2007, kdy přesně to neprozradíme, to je naše malý tajemstvíčko.
Hned po narození nás uvítala teta Jonáš a trochu později člověčí teta Oliva, která si nás hned zamilovala. Dneska, druhý den po narození, nás dokonce fotila a vážila, my jsme ale moc rádi nebyly, takže jsme se vrtěly a volaly maminku jak to jen šlo. Naše maminka se o nás moc pěkně stará, je moc moc hodná. I teta Jonáš je príma, jen by nás zajímalo proč má takové jméno, no jo, jméno... to my ještě nemáme, to prý dostaneme až později, teta Oliva (mimochodem, jmenuje se stejně jako naše maminka) říká, že ještě neví jestli nám dát holčičí nebo klučičí jména, protože my jsme malí tajnůstkáři a nechceme zatím prozradit co jsme, tak to aspoň říká teta.To je naše maminka 2 dny před porodem

No není to fešanda?

Tak a to už jsem já, černý ďáblíček s bílým flíčkem na bradě, na čumáčku a na čele. Vážím 84,3 g a jsem šeltie

A zase já

A to je moje sestřička nebo bratříček. Má jen jednu fotku, protože je to pěkný neposeda (říká teda zase teta :-) ). Váží 77,3 g a má krásnej bílej límeček okolo celý hlavičky, jó a taky je to krásná šeltie :-)

Naše mamča Oliva a táta Meron od Marfušky
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty