Zbyněk, uživatel má dalších 38 alb« předchozí | následující »přihlášení - www.kralici.cz - eshop  
zobrazit komentáře (2)


Ubytovna

Hodnocení 5 / 5 (4 hlasy)
V souvislosti s nedávným rozšířením morčecí tlupy http://www.kralici.cz/morcata/alba.asp?mimina vyvstala potřeba zvětšit holkám a klučíkovi noční ubytování. Abyste rozuměli, holky jsou před den volně ve výběhu, na noc se stěhují do klece a výběh sušíme. Sice by v noci měly spát, ale znáte to - pořád něco přežvykují, klábosí, popíjí a na malém prostoru vzrůstá nervozita. V sobotu jsem tedy s vypočítaným plánkem navštívil Bauhaus v Praze na Ústecké, zakoupil lamino a nechal si ho nařezat. Dále následovala krabička vrutů do dřeva a šroubovák. Doma jsem se vrhnul s vrtačkou a šroubovákem na montáž, posuďte sami, jak to dopadlo:) Jedná se o noční ubikaci, takže odpadla nutnost výhledu ven, plexiskle a podobně. je to čistě účelouka, ako často opakuje slovenský premiér Babiš:) Dole je plocha 168x50 a nad tím pak patro typu široké U - blíže ke vchodu je větrací a technologický otvor, určený ke skoku vysokém i hlubokém:) Morčoskříň jsem projektoval na dvě podložky efenef z Tesca, kde po mém loupežném nájezdu zůstal prázdný regál:) Patra jsou zakrytá, ti vzdušní predátoři jsou totiž děsný mrchy:) Holky přijaly nový kus nábytku s ndašeným řevem mimin a užaslým bubláním babiček, které se po první část noci pro jistotu držely těsně u sebe, aby se na tom stadiónu neztratily:) Ráno vypochodovala spokojená smečka a šla si po svém:) Dneska večer bude první čištění a výměna koberečků.

Ještě pořizovací náklady: 1300 korun materiál, 100 korun vruty, podložky 1500 :) Ale dva roky je peru a jsou v pohodě.Připravený materiál a nástroje

První dva díly

Už se nám to rýsuje:)

Pohled dovnitř, zatím chybí spojovací patro

Po instalaci spojovačky

Detail kompletní morčatárny

Finální výrobek na pozici, s vrkajícím osazenstvem uvnitř před vyhlášením večerky:)
 
Internetový obchod - chovatelské potřeby pro králíčky a hlodavce obchod.kralici.cz

Budeme rádi, podpoříte-li naše stránky nákupem v našem specializovém eshopu na chovatelské potřeby a krmivo pro králíčky, morčata, potkany a ostatní drobné hlodavce.

Digitální fotoaparáty